IV Krakowski Bieg Kelnerów – wyłoniono zwycięzców, rozdano nagrody!

2014-11-13, 16:55:06

IV Krakowski Bieg Kelnerów rozegrany został tuż przed odbywającymi się w dniach od 5 do 7 listopada 22. Międzynarodowymi Targami Wyposażenia Hoteli i Gastronomii Horeca w Krakowie. Triumfatorem imprezy został Adam Woźniak z restauracji Pałac Tłokinia w Tłokini Kościelnej – czytamy na stronie Gazeta Krakowska.pl

Pozostałe miejsca na podium zawodów przypadły w udziale: Adriannie Gajek z Zajazdu Hetman (Lgota Murowana) i Wojciechowi Rzepce z Niebieskiego ART Hotelu &SPA w Krakowie.

Do rywalizacji w IV Krakowskim Biegu Kelnerów stanęło 18 kelnerów z 15 restauracji Małopolski i Śląska. Impreza rozpoczęła się od sprawdzenia obycia kelnerskiego i znajomości etykiety podczas nakrywania do stołu przygotowywanego do lunchu i kolacji. Następna konkurencja wymagała sprawności zręcznościowej. ##

Zadaniem zawodników było jak najszybsze przejście i pozbieranie ze stołów: butelek, kieliszków, wody i kwiatków. Z kolei w próbie utrzymania w dłoni, jak największej liczby kieliszków, najlepszym okazał się Jarosław Jakimowicz (29 kieliszków). Sprint z tacą i jajkiem zakończył rywalizację.

Przygotowane przez organizatorów nagrody rzeczowe powędrowały do najlepszych kelnerów, a tytuł Super Kelnera Roku 2014 przypadł zwycięzcy zawodów, Adamowi Woźniakowi.

Źródło: Gazeta Krakowska.pl – 05.11.2014