Poradnik inwestora – budujesz hotel, pamiętaj o najważniejszym

2016-10-20, 23:01:15

Budowa hotelu to proces długotrwały i wieloetapowy, zwieńczony powstaniem sprawnie funkcjonującej inwestycji. Inwestycji, której celem jest komfort, spędzających czas w jej wnętrzach, gości. Aby był on na wysokim poziomie – już od początku planowania należy pamiętać o najważniejszych aspektach. Należą do nich zdecydowanie wybór łóżek i materacy hotelowych, a co za tym idzie również odpowiedni wybór partnera biznesowego.

Prawidłowy proces wyboru podłoża snu w tym wypadku jest czasochłonny, dlatego powinien zostać  rozpoczęty już na etapie projektu. Daje to gwarancję dokonania świadomego wyboru, łączącego względy ekonomiczne z jakością łóżka. Selekcja spośród największych firm, w tym segmencie na rynku, odbywa się na zasadzie przetargu. Inwestor, zbierając oferty od producentów łóżek hotelowych porównuje je pod względem opinii, recenzji oraz ich doświadczenia i działalności. Warto zwrócić uwagę na dotychczasowe inwestycje, w których znajdują się materace danej firmy. Opinie właścicieli takich miejsc to rzetelna dawka informacji odnośnie jakości czy wytrzymałości produktów.

Z otrzymanych ofert inwestor wybiera się ok 2 -3 najodpowiedniejszych opcji i zaprasza producentów do przeprowadzenia prezentacji. Ta, odbywa się w pokoju wzorcowym, gdzie spotykają się obie strony. Po ostatecznym wyborze następują rozmowy handlowe zakończone podpisaniem umowy.

Fabryka Materacy JANPOL wie, jak ważne są wszystkie powyższe czynności oraz rzetelne referencje od kontrahentów. Producent z Orzesza od 25 lat zajmuje się produkcją specjalistycznych łóżek oraz materacy, skierowanych do inwestorów hotelowych. Specjaliści z Fabryki JANPOL zwracają szczególną uwagę na to, aby materac w hotelu dawał wysoki komfort wypoczynku i regeneracji. Bo to właśnie jest główny cel gości. Materace tej firmy cechuje wysoka żywotność. Dodatkowo, świadomość producenta, który pamięta o indywidualizacji potrzeb śpiącego i dostosowuje swoją ofertę do ludzi o różnej masie ciała czy nawykach podczas spania. Większość materacy hotelowych, znajdujących się w ofercie firmy, gwarantuje doskonałe podparcie kręgosłupa, co podnosi walory ich użytkowania. Materac w hotelu powinien zagwarantować niepowtarzalną jakość snu i zachęcić gościa do powrotu oraz polecenia miejsca. Dlatego należy pamiętać, żeby nie sugerować się ceną podczas wyboru ani też nie pozostawiać go na ostatnią chwilę.

Fabryka Materacy JANPOL udostępnia swoje produkty do pokojów wzorcowych. To niezawodny sposób aby zweryfikować,  czy przedstawiony materac i łóżko to idealny wybór dla inwestycji hotelowej.www.hotelinfo24.pl