Pokoje hotelowe – piękno wypoczynku

2017-09-09, 21:57:37

Najnowsze trendy wnętrzarskie dotyczą nie tylko mieszkań i domów. Zmiany w wnętrzarskim świecie mody mają także wpływ na wygląd pokoi hotelowych czy apartamentów. Jak je wykorzystać, by aranżacje były nie tylko modne, ale też przyjazne dla gości?


Rok 2017 to czas stonow
anych, a jednak stanowczych aranżacji. Modne niegdyś pastele odchodzą do lamusa, zastępują je natomiast ciemne, kontrastowe barwy. Wyraziste, geometryczne kształty pojawiają się nie tylko na materiałach, ale też ścianach i podłogach. Odwołania do natury widoczne są niemal na każdym kroku. Rok 2017 to czas tapicerowanych mebli i ciężkich dodatków.

 


Sypialnia w hotelu
W warunkach domowych jest to miejsce, w którym spędzamy lwią część naszego życia. Dbamy o to by była nie tylko przytulna i schludna, ale również gwarantowała nam pełną regenerację. Na nasze dobre samopoczucie wpływa nie tylko jej aranżacja, ale również wybór wszystkich elementów wystroju. Aranżacja pokoi hotelowych musi odpowiadać potrzebom gości, a także pasować do innych pomieszczeń i dekoracji znajdujących się na terenie hotelu. O ile wybór tapet czy dodatków zależy od właścicieli i inwestorów, o tyle wybór wyposażenia musi odpowiadać najwyższym standardom branży noclegowej. 


Materac kluczem do sukcesu
- Za wieczorny komfort gości hotelowych odpowiada wiele czynników – styl życia, dieta, ilość świeżego powietrza w pomieszczeniu, pogoda za oknem czy intensywność wyjazdu biznesowego lub turystycznego. Jednak najważniejszym elementem pokoju hotelowego jest materac. Od niego zależy jakość regeneracji. – mówi Damian Kniejski, Dyrektor Działu Hoteli Fabryki Materacy JANPOL

Właściwy wybór materaca to wyzwanie. Aby odpoczynek był zdrowy, komfortowy i przyjemny, należy nie tylko przestrzegać zasad higieny snu, ale również zadbać o właściwe podłoże.  Kupując materac, stajemy między innymi przed wyborem surowca, z jakiego go wytworzono oraz jego twardością. Warto zdecydować się na taki, który sprosta najbardziej wygórowanym potrzebom. - W przypadku pensjonatów czy apartamentów, które odwiedzają tysiące gości o różnych stylach życia oraz przyzwyczajeniach, materace powinny cechować się najwyższą jakością wykonania oraz trwałością. Spokojny wypoczynek nie będzie możliwy, jeśli goście będą zmuszeni do spania na bardzo twardych i niskich materacach lub skrzypiących łóżkach. – dodaje Damian Kniejski, Dyrektor Działu Hoteli Fabryki Materacy JANPOL.Łóżko do kompletu
Stabilna konstrukcja łóżka jest gwarancją trwałości i dobrego podparcia. Estetyczne wykończenie i duży wybór materiałów sprawia, że łóżka kontynentalne zaczęły podbijać serca użytkowników, którzy choć raz się na nich położyli. Możliwość wyboru koloru oraz faktury tapicerowania pozwala stworzyć właścicielom hoteli niepowtarzalne aranżacje, które jednocześnie pozwolą zaspokoić senne potrzeby gości.

www.hotelinfo24.pl