Tani pobyt w stolicy? Znajdz hotel w Piasecznie!

2019-06-26, 12:25:10

Przed nami sezon wakacyjno-urlopowy. Ci, którzy jeszcze nie zaplanowali wypoczynku, najpewniej spędzą urlop w kraju. Bałtyk? Góry? A może właśnie nieodwiedzana od czasu wycieczek szkolnych stolica?

 

Jeśli takie są Twoje wakacyjne plany, warto znaleźć rozwiązania, które pozwolą nieco na takim wyjeździe zaoszczędzić. Jednym ze sposobów może być wybór noclegu w jednej z podmiejskich miejscowości, np. zatrzymanie się w jednym z hoteli w Piasecznie.

 

Piaseczno – doskonały punkt wypadowy

 

Piaseczno to miasteczko położone ok 20 km na południowy zachód od centrum Warszawy, w sąsiedztwie dzielnicy Ursynów, ok 9 km od lotniska F. Chopina. Wybierając hotele w Piasecznie, warto zwrócić uwagę na ich położenie na mapie miasta. Jeśli przybywasz z południa kraju, najlepiej wybrać obiekt położony przy trasach międzynarodowych (E67 i E77), co ułatwi przyjazd jak i powrót z urlopu. Zwiedzanie stolicy nie będzie sprawiać żadnych trudności. Piaseczno jest doskonale skomunikowane z centrum miasta – odległość pokonamy kolejką miejską w ok. 40 minut. Wydaje się długo? Dojazd samochodem z odleglejszych dzielnic miasta do centrum (Wilanów, Białołęka, Wawer) może trwać znacznie dłużej.

 

Nocleg w hotelu w Piasecznie – na jakie atrakcje możesz liczyć?

 

Urlop w Warszawie z pewnością będzie obfitować w atrakcje (najwięcej koncertów, imprez kulturalnych, no i oczywiście zabytki), nie oznacza to, że zatrzymując się w hotelu w Piasecznie nie będzie możliwości, by wypełnić wolny czas. Okolica stwarza idealne warunki do aktywnego wypoczynku. Warto skorzystać z wypoczynku w parku Górki Szymona, zwłaszcza gdy doskwiera upał. Fani kajaków mogą wybrać się na spływ rzeką Jeziorką. W samym mieście znajdzie się też wiele obiektów, które dostarczą rozrywki całej rodzinie (m.in. hale sportowe, basen, korty tenisowe, tor gokartowy), a za wejściówki zapłacimy mniej niż w stolicy. Planując wakacyjny pobyt w Warszawie, warto zatrzymać się w https://www.desilva.pl/piaseczno. Możemy dzięki temu nieco zaoszczędzić, ale też zapewnić sobie spokojne wieczory z dala od ulicznego zgiełku.www.hotelinfo24.pl