Lodówki, które pomieszczą najwięcej. Jaki model o dużej pojemności wybrać?

2019-07-23, 12:17:31

Twoja lodówka nierzadko pęka w szwach? Z trudem dostajesz się do produktów ułożonych na jej końcu? Być może to czas, aby pomyśleć o nowym modelu. Obecnie na rynku aż roi się od dużych lodówek o ponadprzeciętnych pojemnościach. Pomieszczą żywność dla wieloosobowej rodziny, odnajdą się też w profesjonalnych kuchniach. Dzisiaj sprawdzamy, jaki model o dużej pojemności będzie dobrym zakupem.

 

Co mamy do wyboru? Rodzaje dużych lodówek

 

Jeśli szukasz dużej lodówki, prawdopodobnie zwracasz uwagę na największe optycznie modele. Ta metoda poszukiwań nie zawsze się sprawdza. Pojemna lodówka to również taka, która posiada przemyślanie zaprojektowany układ półek i niekoniecznie wygląda na największą. Jakie modele pomieszczą najwięcej?

 

Lodówka side by side

 

Model, który znamy z amerykańskich filmów, coraz częściej pojawia się w naszych kuchniach. Lodówka side by side to nic innego jak lodówka dwudrzwiowa. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które pomieści produkty dla większej rodziny. W tzw. lodówkach amerykańskich mamy ułatwiony dostęp do zamrażalnika, który znajduje się na równi z półkami lodówki. Znajdziemy tam też zwiększone miejsce na drzwiach - bez problemu pomieścimy na nich kartony z napojami, butelki czy większe opakowania.

 

Zobacz listę lodówek side by side i wybierz model, który pomieści Twoje zakupy.

 

Lodówka multidoor

 

Najbardziej wymagającym spodoba się jeszcze większy sprzęt, czyli lodówka multidoor. To rodzaj lodówki wyposażony w kilkoro drzwi. Każde z nich możemy otwierać oddzielnie, dzięki czemu nie wpływamy na zmianę temperatury w pozostałych częściach sprzętu. Lodówki multidoor są zdecydowanie najbardziej pojemne, jednak w ich przypadku musimy liczyć się ze zwiększonymi kosztami.

 

Inne rozwiązania

 

Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca, by w kuchni postawić model side by side czy multidoor, nic straconego. Tradycyjny model również może być pojemny! Szukaj więc sprzętów o dużej pojemności - nawet 500 litrów. Sprawdź ofertę lodówek i zamrażarek – być może znajdziesz swój wymarzony model.

 

Polecane modele dużych lodówek

 

Lodówka SAMSUNG RS68N8230S9

 

Ta funkcjonalna lodówka side by side zaskakuje mnogością przydatnych funkcji. Jej pojemność to aż 617 litrów. Pomieści więc naprawdę duże zakupy, do których będziemy mieć wygodny dostęp. Dwa niezależnie pracujące od siebie obiegi chłodzenia w zamrażarce i chłodziarce utrzymują optymalną wilgotność i zapobiegają mieszaniu się zapachów. Pełny No Frost pomaga zapomnieć o cyklicznym rozmrażaniu, a kostkarka zapewnia stały dostęp do lodu.

 

Lodówka LG GSM860BMAV

 

Ta elegancka lodówka amerykańska nada szyku każdej kuchni. Ma imponującą pojemność 618 litrów i szereg wygodnych rozwiązań. Jednym z nich jest półka na wino, mieszcząca 5 butelek czy pełny No Frost. Oprócz tego nawet 32% oszczędności energii i optymalna kontrola temperatury, która przedłuża świeżość produktów.

 

Lodówka WHIRLPOOL BTNF 5323 OX

 

Ta niepozorna klasyczna lodówka ma pojemność aż 450 litrów. Warte zaznaczenia są w niej:

 

 

  • komora Active0 utrzymuje stałą temperaturę 0 stopni Celsjusza, idealną dla zachowania świeżości ryb i mięs,
  • technologia Fresh Control pomaga zachować smak produktów na dłużej,
  • szybkie chłodzenie pozwala w kilka chwil schłodzić wybrany produkt, na przykład prosto po przyjściu z zakupów.

 

 

Zobacz te i inne modele dużego AGD – również dla wymagających większych sprzętów.

 

Materiał zewnętrzny www.hotelinfo24.pl