Wakacje w Świeradowie-Zdroju. Gdzie się zatrzymać?

2019-11-27, 23:09:06

Planujesz wakacje w górach? To świetna okazja, aby spędzić czas z rodziną oraz przyjaciółmi, nacieszyć się pięknymi krajobrazami i oddać rekreacji na świeżym powietrzu. Aby pobyt w Świeradowie-Zdroju był udany, zatrzymaj się w komfortowym hotelu. Baza noclegowa jest tu naprawdę rozbudowana. Dowiedz się, jakie atrakcje oferuje działający tutaj Malinowy Dwór.

 

Nie da się ukryć, że pogoda w Polsce bywa kapryśna nawet latem. Dlatego jeśli w okresie wakacyjnym planujesz wypoczynek w Górach Izerskich, wybierz obiekt noclegowy, który zapewni Ci szereg atrakcji na wypadek niesprzyjającej aury. Zlokalizowany w Świeradowie-Zdroju hotel czterogwiazdkowy Medical Spa Malinowy Dwór to jedna z najciekawszych ofert w okolicy.

 

Dlaczego warto wybrać hotel?

 

Coraz więcej Polaków wyjeżdżających na urlop w kraju decyduje się na pobyt w hotelu. Zachwyceni zagranicznymi wczasami all-inclusive chcą oni spędzić wakacje na wypoczynku, nie troszcząc się o gotowanie, sprzątanie czy organizowanie sobie atrakcji. Hotel w Świeradowie-Zdroju reprezentujący wysoki europejski poziom to miejsce, w którym znajdą:

 

  • strefę SPA i Wellness z bogatą ofertą zabiegów upiększających i relaksujących,
  • Centrum Rehabilitacji z zabiegami — zdrowy kręgosłup, terapia manualna, pakiet dermatologiczny, oferta dla seniorów i dzieci,
  • restaurację i kawiarnię z bogatą ofertą win, dań dla najmłodszych, potraw wegetariańskich,
  • komfortowe pokoje z niezbędnym wyposażeniem.

 

Pobyt w hotelu to zawsze dobry wybór, jeżeli zależy Ci na beztroskim relaksie. Sztab osób czuwa nad tym, aby spełniać życzenia gości i uatrakcyjniać ich urlop. Niebywałą zaletą takich miejsc jest bogate i bardzo rozbudowane zaplecze, które gwarantuje szereg rozrywek nawet w razie niepogody.

 

W trosce o zdrowie

 

Ucieczka z owianego smogiem, hałaśliwego miasta i pobyt na łonie natury to najlepsze, co możesz zrobić dla swojego zdrowia. Decydując się na pobyt w hotelu w Świeradowie Zdroju, zyskasz nie tylko dostęp do ścieżek spacerowych, lasów oraz rozwijającego się zaplecza sportowo-rekreacyjnego, ale też możliwość skorzystania z oferty Centrum Rehabilitacji.

 

W Malinowym Dworze możesz poddać się terapii manualnej, skorzystać z dobrodziejstw izerskich wód siarczkowych czy rehabilitacji przewlekłych schorzeń. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że warto pamiętać o potrzebach ciała również w czasie urlopu i że urlop może być świetną okazją do poprawy nie tylko samopoczucia, ale też stanu zdrowia.

 

Jeżeli decydujesz się na pobyt w miejscu, które oferuje nie tylko wypoczynek, ale również rehabilitację, sprawdź, czy rzeczywiście tak jest. Zacznij od zweryfikowania zaplecza do ćwiczeń, na które powinny składać się kompleksowo wyposażone gabinety. Ważna jest też obecność specjalistów z zakresu fizjoterapii oraz rehabilitacji, a także lekarzy. Już na początku pobytu przeprowadzą oni wywiad i na podstawie uzyskanych informacji oraz stanu zdrowia pacjenta dopasują dla niego spersonalizowaną kurację, która przyniesie widoczne rezultaty już po kilku dniach.

 

Materiał zewnętrznywww.hotelinfo24.pl