Hotel IBB Andersia – luksusowy przystanek dla turystów i biznesu

2020-03-02, 22:16:41

Za progiem czterogwiazdkowego Hotelu IBB Andersia kryje się więcej niż tylko możliwość komfortowego noclegu. To doświadczenie luksusu, obietnica kulinarnych podróży i okazja do rozwinięcia skrzydeł w biznesie. Ponadprzeciętne udogodnienia łączą tu siły, aby zapewnić gościom wypoczynek przerastający ich oczekiwania.

 

Hotel IBB Andersia w centrum Poznania jest największą inwestycją grupy IBB Hotel Collection w Polsce. Znajduje się w nowoczesnym wieżowcu Andersia Tower, niedaleko zabytków, teatrów, parków i restauracji. Jego lokalizacja nie jest przypadkowa. Atrakcyjna zarówno pod względem turystycznym, jak i biznesowym, ściśle wiąże się z charakterem obiektu i buduje jego prestiż. Tak hotel w Poznaniu przy Starym Browarze zapewnia wszystkim gościom, bez względu na cel ich podróży, komfortowe warunki do odpoczynku w wygodnej dla nich lokalizacji.

 

Przestrzeń nieprzeciętnego relaksu

 

Każdy, kto zatrzymuje się w hotelu IBB Andersia, może doświadczyć relaksu w niedostępnej na co dzień formie. Nieważne, czy ma za sobą stresującą konferencję, czy wypełniony wrażeniami dzień. W ekskluzywnym SPA z saunarium, basenem i jacuzzi zawsze odnajdzie wymarzone odprężenie.

 

Perspektywę luksusowego wypoczynku roztaczają tu przed gośćmi także eleganckie pokoje i apartamenty w kilku standardach. Wyróżnia je szykowny design, pełne wyposażenie i nowoczesne rozwiązania, jak podgrzewana podłoga czy indywidualnie sterowana klimatyzacja. Dodatkowo w pokojach biznesowych goście mogą wygodnie przygotować się do wystąpienia, a po stresującym dniu odprężyć w fotelu z kawą w dłoni, podziwiając panoramę miasta z najwyższego piętra hotelu.

 

Przystanek biznesowy

 

Jeśli Poznań jest ośrodkiem otwartym na biznes, to właśnie dzięki takim miejscom, jak hotel IBB Andersia, które stwarzają przestrzeń do jego rozwoju. W obiekcie znajduje się duże i nowoczesne centrum konferencyjne z ośmioma eleganckimi salami. Z pełnym profesjonalizmem i dbałością o organizacyjne detale urządza się tu prestiżowe konferencje nawet dla ponad 500 osób, wystawne bankiety, kameralne szkolenia i spotkania biznesowe. 

 

Hotel przy Starym Browarze – Poznań na wyciągnięcie ręki

 

Udogodnienia w czterogwiazdkowym standardzie w połączeniu z lokalizacją w centrum miasta wyróżniają hotel IBB Andersia wśród innych obiektów na mapie Poznania. Goście biznesowi mają tu możliwość organizacji czasu wolnego w ciekawej formie. Turyści znajdują natomiast inspirację do odkrywania najciekawszych atrakcji miasta.

 

Zaledwie kwadrans dzieli hotel od Teatru Polskiego, Muzeum Narodowego i Zamku Cesarskiego z centrum kultury. W podobnym czasie można również dotrzeć do Starego Rynku ze słynnymi koziołkami i Rogalowego Muzeum Poznania. Hotel w Poznaniu obok Starego Browaru zapewnia też szybki dostęp do tego centrum handlowego, które jak w soczewce skupia w sobie kulturalne, biznesowe i codzienne życie miasta. Obiekt IBB Andersia jest zaś nieodłączną tego życia częścią. Otwiera bowiem na biznes i współtworzy turystyczne doświadczenia.

 www.hotelinfo24.pl