Rejs motorówką z Gdyni - komu przypadnie do gustu?

2022-06-24, 15:20:39

Rejs motorówką z Gdyni to doskonała szansa na spędzenie wolnego czasu z rodziną, ukochanym partnerem czy też bliskimi znajomymi. Wystarczy zarezerwować dla siebie dogodny termin i przeżyć niesamowitą przygodę na Zatoce Gdańskiej. W ten sposób zainteresowani turyści mogą podziwiać m.in. Orłowski Klif, Torpedownie na Babich Dołach i Oksywiu czy też Port Rybacki. Od tej pory Trójmiasto i okolice nie będą miały przed turystami absolutnie żadnych tajemnic.

 

Rejs motorówką z Gdyni - kiedy warto na to postawić?

 

Rejs motorówką z Gdyni okaże się strzałem w dziesiątkę dla wszystkich tych osób, które cenią sobie morskie przygody i lubią wypoczywać nad morzem. Spodoba się to nie tylko młodszym odbiorcom, ale również tym nieco bardziej doświadczonym. Warto na niego postawić m.in. przed zbliżającą się rocznicą ślubu, urodzinami, imieninami czy też w okresie świętowania ukończenia wymarzonego kierunku na studiach. Zatoka Gdańska to niezwykle urokliwy obszar, którego nie można pominąć znajdując się na wakacjach w Trójmieście.

 

Ważną informacją w przypadku rejsu motorówką z Gdyni jest to, że start jest zlokalizowany w gdyńskiej Marinie, a meta jest umiejscowiona dokładnie w tym samym miejscu. Decydując się na wycieczkę motorówką po Gdyni turyści zobaczą m.in. port Gdynia. Jak widać rejs po Zatoce Gdańskiej zagwarantuje zainteresowanym osobom wiele ciekawych przeżyć i wieloletnich wspomnień. Warto zabrać ze sobą aparat i uwiecznić podróż na wyjątkowych zdjęciach.

 

Rejs po Zatoce Gdańskiej - nie tylko Gdynia, ale też Puck i Hel

 

Zwolenników rejsów po Zatoce Gdańskiej powinno zainteresować to, że decydując się na taką przygodę zobaczą nie tylko piękny krajobraz Gdyni, ale też Rewy, Kuźnicy, Sopotu, Pucka, Gdańska i Helu. Co najważniejsze rejs motorówką z Gdyni odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego sternika, który posiada wszystkie niezbędne uprawnienia do realizowania tego typu usług.

 

Rejsy motorówką z Gdyni można zarezerwować w dowolnie wybranym terminie (od wiosny do jesieni). Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, podać swoje dane i czekać na odzew. Turyści będą się poruszać nowoczesną łodzią typu RIB, która jest w stanie rozwinąć prędkość na poziomie ponad 80 kilometrów na godzinę. Dodatkowo w trakcie rejsu po Zatoce Gdańskiej można skorzystać z wielu udogodnień, takich jak:

 

    lampy LED RGB,

    nagłośnienie 4x60 W,

    oświetlenie nocne,

    echosonda GPS.

 

O wszystkim warto porozmawiać ze sternikiem jeszcze przed rozpoczęciem podróży, tak aby rejs motorówką z Gdyni odbywał się w przyjemnej i komfortowej atmosferze.www.hotelinfo24.pl