Jak znależć dodatkową pracę w branży HoReCa?

2022-11-21, 13:30:17

Wzrastająca inflacja, podniesienie kosztów utrzymania, a też nierzadko potrzeba przekwalifikowania po sytuacji związanej z pandemią sprawiły, że wiele osób musi podjąć dodatkową pracę, by nie obniżać standardów dotychczasowego życia i poradzić sobie z wyzwaniami finansowymi. Możliwość podjęcia tymczasowego lub sezonowego czy też dorywczego zajęcia, jest też dobrą opcją dla studentów, emerytów i osób, które cenią elastyczny model zatrudnienia. Aplikacja Workinn.app to udogodnienie służące za pomost łączący potencjalnych pracowników z pracodawcami z branży hotelarskiej i gastronomicznej. Warto skorzystać z niej, by znaleźć dobrego pracodawcę.

 

Koniec z niejasnymi warunkami zatrudnienia

 

Zatrudnienie w sektorze HoReCa nie zawsze cieszy się dobrą sławą (więcej o wymaganiach i obowiązkach w tej branży na stronie https://workinn.app/blog/). Nierzetelni, nieuczciwi pracodawcy, poszukując osób na sezon, często nie przestrzegają kodeksu pracy, nagminnie łamane są zasady dotyczące godzin, wynagrodzenia, a także bezpieczeństwa i higieny pracy. Wciąż bardzo często, szczególnie w miejscowościach turystycznych, funkcjonuje tzw. szara strefa. Korzystanie z aplikacji Workinn.app to bezpieczna forma znalezienia zatrudnienia. Przedsiębiorcy, pozyskując kandydatów do pracy w swojej firmie, są weryfikowani. Zarówno stawki, jak i zakres obowiązków jest jasno sprecyzowany już na starcie, co pozwala każdej ze stron na uniknięcie nieporozumień. Umowy zlecenie zawierane są zgodnie z prawem. Cała procedura jest uproszczona, dlatego to szybki i łatwy sposób, by znaleźć zajęcie w dogodnym terminie. Można wybierać spośród rozmaitych interesujących ofert od preferowanych zleceniodawców.

 

Poznaj możliwości pracy z Workinn.app

Dotychczas szukanie ofert w serwisach ogłoszeniowych związane było z aplikowaniem na stanowiska, które najczęściej nie miały wyszczególnionej kwoty przewidzianego wynagrodzenia. Często dopiero podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydat był informowany o rzeczywistych warunkach finansowych. W przypadku Workinn.app (https://workinn.app/) można samodzielnie decydować, jaka stawka jest odpowiednia i jakie widełki płacowe są interesujące, co pozwala na lepszy dobór ofert.

 

Jakich pracowników poszukują pracodawcy?

 

Osoby, które chcą skorzystać z aplikacji i nie są pewne, czy będą odpowiednimi kandydatami dla pracodawców, mogą spróbować swoich sił. Zleceniodawcy poszukują nie tylko wyspecjalizowanej kadry, ale również osób z minimalnym doświadczeniem lub takich do przyuczenia, których predyspozycje i chęci do pracy pozwalają na objęcie powierzonych stanowisk. Świadcząc usługi dorywczo, nabywa się nowych, przydatnych umiejętności. Poszerzanie kompetencji w zdobywaniu różnych zleceń jest przydatne w budowaniu kariery zawodowej i w ewentualnym przyszłym szukaniu pełnoetatowego zatrudnienia. Rejestrując się na stronie Workinn.app, wyraża się gotowość do podjęcia pracy w określonych przez siebie dniach i godzinach za preferowaną stawkę. Po dopasowaniu odpowiedniej oferty i zawarciu umowy należy sumiennie wykonywać swoje obowiązki, by otrzymać stosowne rekomendacje i budować dobrą historię zatrudnienia, co jest pomocne przy znalezieniu kolejnych zleceń.www.hotelinfo24.pl