Korporacja Budowlana Doraco generalnym wykonawcą hotelu ibis Styles w Warszawie-Włochach

2017-11-08, 16:01:15

Generalnym wykonawcą hotelu Ibis Styles w Warszawie-Włochach została Korporacja Budowlana Doraco, firma deweloperska z Pomorza, której obszar działalności obejmuje całą Polskę. Na przestrzeni swej 25. letniej działalności Doraco zrealizowało kilkaset inwestycji, w tym projekty duże i skomplikowane, których wartość przekroczyła kilkaset milionów euro.

Obiektem zlokalizowanym przy ul. Świerszcza zarządzać będzie Grupa Orbis, a inwestorem i właścicielem obiektu jest firma Hotel Style sp. z o.o., członek Grupy WB Finance, realizująca obecnie osiedle „Bunscha Park" w Krakowie. ##

Przyszły hotel znajdzie się w warszawskiej dzielnicy Włochy, w pobliżu Portu Lotniczego Warszawa Okęcie i w niewielkiej odległości od dworca kolei podmiejskiej Ursus Północ oraz głównych arterii komunikacyjnych. Obiekt posiadał będzie 2 kondygnacje podziemne i 6 kondygnacji nadziemnych o łącznej powierzchni 14.786,40 m2. W hotelu znajdzie się 214 pokoi hotelowych 3 różnych typów oraz restauracja z zapleczem gastronomicznym, strefa sal konferencyjnych i przestrzeń fitness. Komunikację pomiędzy piętrami zapewnią 4 szybkobieżne windy. Obiekt będzie w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zakończenie inwestycji zaplanowano na maj 2019 roku.


Źródło: Prem.pl – 02.11.2017; Doraco.plwww.hotelinfo24.pl