La Reserve Hotel & Spa Paris z nagrodą rankingu Conde Nast, jako Best Hotel

2017-11-12, 09:57:33

Luksusowy paryski pałac La Réserve Hotel & Spa został niedawno wyróżniony tytułem Best Hotel in the World w konkursie czytelników magazynu Condé Nast Traveller

Kiedy wyobrażamy sobie bogactwo staroświeckiego świata, jak np. wyłożone drewnianymi panelami biblioteki, meble z XIX wieku wykończone aksamitem i apartamenty w stylu Haussmanna, wyposażone w brokatowe jedwabne tapety i świeże kwiaty – to od razu na myśl przychodzi La Réserve. ##

Pobyt w tym 40 pokojowym hotelu, położonym zaledwie kilka przecznic od Pól Elizejskich i Rue du Faubourg Saint-Honoré, to z pewnością finansowe wyzwanie, ale w zamian jego goście dostają łazienkę wyłożoną marmurami z Carrary, odmładzające zabiegi spa i restaurację Le Gabriel z dwiema gwiazdkami Michelina.

W tym roku hotel dołączył do ekskluzywnego klubu hoteli o statusie „Palace”, wyróżniającym najlepsze luksusowe hotele we Francji. Kategoria ta przyznawana jest przez francuskie Ministerstwo Turystyki.

La Réserve Hotel & Spa wchodzi w skład hoteli grupy La Reserve Hotels, obejmującego również obiekty w Genewie i St. Tropez.


Źródło: La Reserve Hotelswww.hotelinfo24.pl