IHG wprowadza luksusową butikową markę Kimpton Hotels & Restaurants do Azji

2017-11-12, 10:02:53

InterContinental Hotels Group (IHG), jedna z wiodących, globalnych firm hotelarskich, podpisała trzy umowy o zarządzanie, wprowadzające do Azji swoją luksusową markę hotelową Kimpton Hotels & Restaurants. Na konferencji Hotel Investment Conference Asia Pacific (HICAP) poinformowano, że pierwsze obiekty marki Kimpton w regionie, zostaną zlokalizowane na głównych rynkach południowo-wschodniej Azji i Chin.

Nowo zakontraktowane obiekty powiększą globalny zasięg Kimpton Hotels & Restaurants o Azję, po dokonanej już ekspansji w Europie wraz z otwarciem Kimpton De Witt Amsterdam i podpisaniem w tym roku umowy na Kimpton Paris. ##

Zakupiona przez IHG w styczniu 2015 roku, marka Kimpton Hotels & Restaurants słynie z innowacyjnego i pozbawionego formalizmu, swobodnego designu oraz osobistego podejścia do obsługi gości, oferując użyteczne udogodnienia podtrzymujące dobre samopoczucie gości i ciekawość odkrywania nowej rzeczywistości.

Koegzystencja historii z luksusem w sercu Szanghaju
Zaplanowany do otwarcia w 2021 roku, hotel Kimpton Shanghai Jing'an zaoferuje 150 pokoi gościnnych i 120 domków, które pierwotnie należały do brytyjsko-amerykańskiej strefy ekonomicznej. Podobnie jak domki, które zostały w większości wybudowane w latach 1910-1930, pomieszczenia hotelowe mieszczą się w zabytkowym budynku.

Luksusowa przystań dla podróżnych o wyrafinowanych gustach w Sanya
Usytuowany w jednej z najbardziej ekskluzywnych, turystycznych lokalizacji w Chinach – w Haitang Bay w Sanya, w prowincji Hajnan, doskonale wyposażony, luksusowy Kimpton Resort Sanya Haitang Bay oferujący bezpośredni dostęp do plaży, zostanie otwarty w 2021 roku.

Luksusowe, lifestylowe sanktuarium na Wyspie Bogów, Bali
Pierwszy obiekt marki Kimpton położony w południowo-wschodniej Azji, Kimpton Bali – zaplanowany do otwarcia w 2019 roku, będzie wyposażony w 50 luksusowych domków, usytuowanych na malowniczym wybrzeżu Nusa Dua. Nowo zaprojektowany hotel wpisuje się w lokalną balijską kulturę, zapewniając gościom autentyczne, spersonalizowane doświadczenia, odzwierciedlające pradawną kulturę wyspy.


Źródło: Kimpton Hotels & Restaurantswww.hotelinfo24.pl