Charm and More Hotels otwierają górski hotel Le Cerf Amoureux, Megeve

2017-11-12, 10:06:51

Le Cerf Amoureuxis usytuowany jest w regionie Mont Blanc, w odległości 3 minut drogi od Cordon, 5 minut od Combloux i 10 minut od prestiżowego górskiego kurortu Megeve. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajdują się: Cordon, słusznie nazywany „balkonem Mont Blanc"; Combloux i słynna miejscowość Megeve.

Hotel położony jest w naprawdę wyjątkowym otoczeniu, z przepięknym widokiem na Mont Blanc i okoliczne góry - pokryte śniegiem w zimie, zielone latem i zabarwione pięknymi złotymi kolorami jesienią. ##

Górski hotel oferuje 10 pokoi i 2 apartamenty o powierzchni od 25 do 35 m2. Wszystkie pokoje wyposażone są w organiczny zestaw kosmetyków Damana, 32-calowe telewizory z płaskim ekranem i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Każdy apartament dysponuje balkonem z zapierającymi dech w piersiach widokami na góry.

Obiekt wyposażony jest także w restaurację, salon z kominkiem, osobną salę kinową, salę konferencyjną i ośrodek spa z podgrzewanym krytym basenem, a także saunę, jacuzzi i gabinet zabiegowy. W restauracji wykorzystywane są wyłącznie lokalne, ekologiczne produkty, a menu dostosowywane jest do pory roku. Restauracja serwuje specjały kuchni sabaudzkiej i domowej.

Le Cerf Amoureux funkcjonuje w ramach sieci Charm & More Hotels, której właścicielką jest Lisa Konckier. Zajmująca się od ponad dziesięciu lat hotelarstwem, Knockier jest także założycielką hoteli: Benkiraï **** (Saint-Tropez), Résidence Nell **** oraz luksusowego Hotel de Nell ***** Paris (w pełni zaprojektowanego przez Jean Michel Wilmotte’a), jak również gastronomicznej koncepcji La Regalade Conservatoire. Grupą kieruje doświadczony hotelarz Arnaud Valary.


Źródło: Charm and More Hotelswww.hotelinfo24.pl