Indyjski Radisson w Bombaju ruszy do 2019 roku

2017-11-12, 10:11:58

Carlson Rezidor Hotel Group, jedna z największych i najbardziej dynamicznych grup hotelowych na świecie, ogłosiła wejście swojej ekskluzywnej marki hotelowej Radisson do Bombaju w indyjskim stanie Maharasztra, podpisując umowę na 112. pokojowy hotel na przedmieściach miasta, w Andheri.

Podpisanie umowy z firmą Radisson Mumbai Andheri MIDC w kluczowym, strategicznym indyjskim mieście ma przyspieszyć plany rozwoju i ekspansji Carlson Rezidor Hotel Group w tym kraju. Hotel powstaje we współpracy z GHV Hospitality India Private Limited i będzie zarządzany przez Carlson Rezidor Hotel Group. ##

Radisson stał się jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek hotelowych, oferując ekskluzywne usługi hotelowe dla gości biznesowych i wypoczynkowych. World of Radisson oferuje rozwiązania, które są wrażliwe na wyzwania współczesnej turystyki, gwarantując stuprocentową satysfakcję hotelowych gości. Hotele marki Radisson sytuują się w dużych miejskich i podmiejskich lokalizacjach, kurortach wypoczynkowych, przy lotniskach i w dzielnicach biznesowych miast w obu Amerykach, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Karaibach.

Radisson Mumbai Andheri MIDC zlokalizowany jest w MIDC, jednej z najważniejszych stref przemysłowych Bombaju i siedzibie wielu, odnoszących sukcesy firm produkcyjnych. Hotel znajduje się 2,5 km od międzynarodowego lotniska, a doskonała lokalizacja zapewnić ma popyt wśród korporacyjnych i wypoczynkowych turystów. Hotel oferuje dogodny dostęp do głównych dzielnic mieszkaniowych, obiektów infrastrukturalnych, komercyjnych, handlowych i placówek ochrony zdrowia. Radisson Mumbai Andheri MIDC dysponuje foyer i zapleczem okolicznościowym o powierzchni około 500 metrów kwadratowych, centrum fitness i basenem. Oczekuje się, że zdolność operacyjna obiektu osiągnięta zostanie do 2019 r.


Źródło: Carlson Rezidor Hotel Groupwww.hotelinfo24.pl