Sina Villa Medici we Florencji pod szyldem Autograph Collection

2017-11-12, 10:19:25

Autograph Collection Hotels, wyróżniająca się kolekcja niezależnych hoteli sieci Marriott International, poinformowała o swoim czwartym hotelu we Włoszech wraz z otwarciem Sina Villa Medici, położonym w historycznym centrum Florencji. Hotel dołącza do zróżnicowanego portfela ponad 125. obiektów zgrupowanych w Autograph Collection Hotels na całym świecie - jedynych w swoim rodzaju placówek promujących wartości wizji, designu i sztuki rzemieślniczej.

Mieszczący się w zabytkowej XIX-wiecznej rezydencji, hotel charakteryzuje się nowym, olśniewającym wyglądem, na który zapracował w wyniku dziewięciomiesięcznego remontu. Szczycący się designerskimi elementami, takimi jak sklepione sufity, marmurowe łazienki, jedwabne okładziny ścienne i zabytkowe meble, hotel zachwyca swym majestatycznym miejskim otoczeniem. ##

Nowoczesne dzieła sztuki stworzone specjalnie dla hotelu przez lokalnego artystę Marco Lanza zostały umieszczone w okolicach holu wejściowego, galerii i hotelowego baru, przedstawiając szczegóły oryginalnych obrazów Cateriny de Medici, które eksponowane są obecnie w Galerii Uffizi.

Hotel oferuje 99 pokoi i apartamentów, które stanowią idealne połączenie tradycyjnych elementów z nowoczesnymi wykończeniami, obejmującymi parkietowe posadzki, nastrojowe oświetlenie, gniazda USB i zmodernizowane łazienki. Prawie wszystkie pokoje mają balkony lub tarasy, z których roztaczają się wspaniałe widoki na słynne zabytki Florencji.


Źródło: Autograph Collection Hotelswww.hotelinfo24.pl