Raffles Europejski Warsaw zaprasza do współpracy ponad 200 Pracowników!

2018-01-08, 16:04:03

Raffles Hotels & Resort to kolekcja jedenastu luksusowych hoteli  na całym świecie. Wraz z otwarciem dwunastego hotelu, Raffles Europejski Warsaw zaprasza osoby z pasją, aby dołączyły do zespołu i uczestniczyły w tworzeniu historii tego legendarnego hotelu.

Raffles Europejski Warsaw, którego otwarcie zaplanowano na początek 2018 roku, nie tylko wprowadzi nowy luksusowy hotel do szybko zmieniającego się miasta,  ale także zwiastuje następny rozdział dla jednego z najbardziej kultowych budynków Warszawy. Do współtworzenia tej nowej historii zaprosi ponad 200 Pracowników.  W hotelu znajdzie się 106 luksusowych pokoi i apartamentów, restauracja Europejski Grill, legendarny Long Bar, cukiernia Lourse Warszawa, Humidor oraz Raffles Spa. ##

Uczymy naszych Współpracowników okazywania dogłębnego zrozumienia  i wyprzedzania potrzeb naszych gości, dzięki czemu mogą dostarczyć  im niezapomnianych wspomnień.” - opowiada Thomas Guss, dyrektor generalny Raffles Europejski Warsaw – „Tworzymy pozytywne środowisko pracy, w którym nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy z naszych Kolegów i Koleżanek może rozwinąć swój potencjał. Umiejętność zbudowania relacji z gościem to podstawa dla spełnienia obietnicy jaką niesie Raffles.

Filozofia hotelarstwa Raffles Hotels & Resorts jest znana i powszechnie doceniana na całym świecie, czego dowodem są liczne nagrody zdobyte przez grupę, w tym prestiżowego magazynu Condé Nast Traveler, World Travel Awards oraz wyróżnienia portalu TripAdvisor w kategorii najlepszy hotel oraz najbardziej przyjazne miejsce na świecie dla podróżujących. Od lat hotele Raffles Hotels & Resorts stanowią oazę dla gości ceniących najlepszą jakość. Hotele charakteryzuje autentyzm miejsca, nawiązujący do miejscowej historii i sztuki oraz egzotyka marki. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby inspirować i budzić ciekawość gości, natomiast goście powracają, ponieważ z każdą wizytą odkrywają coś nowego, a w hotelu czują się w sposób szczególnie wyjątkowy.

Wizją Raffles Europejski Warsaw jest stworzenie zespołu, który wiernie odda ducha marki. Chcemy współpracować z osobami, które autentycznie pragną zostać częścią tego unikalnego i ekscytującego projektu.” – mówi Jolanta Neumann, dyrektor ds. personalnych w Raffles Europejski Warsaw. - „Pracownicy Raffles, opiekując się naszymi gośćmi i partnerami biznesowymi, cechują się poczuciem odpowiedzialności i misji, którą wypełniają. Pomaga im w tym jedyna w swoim rodzaju kultura pracy obecna w Raffles Hotels & Resorts. Jako pracodawca, wspieramy rozwój naszych utalentowanych Pracowników oraz tworzymy indywidualne ścieżki rozwoju zawodowego w ramach naszego hotelu jak i całej sieci.

Doświadczenie Raffles Hotels & Resorts wykracza poza lokalizację i wystrój.  To wymarzone miejsce dla gości, a także Pracowników. Każdy hotel to zespół indywidualnych talentów ze wspólną pasją, w którym mają możliwość doskonalenia się i budowania międzynarodowej kariery poprzez dedykowane cykle szkoleń.  O światowej pozycji marki Raffles stanowią jej Pracownicy.

Według raportu organizacji Great Place to Work z 2017 roku Grupa AccorHotels,  do której należy Raffles Europejski Warsaw, znalazła się w pierwszej piętnastce Najlepszych Miejsc Pracy na Świecie. Raffles Hotels & Resorts to miejsce dla osób,  które poszukują mentora oferującego możliwość zbudowania kariery na skalę międzynarodową.


Źródło: OKPR.pl – 08.01.2018www.hotelinfo24.pl