Hotel marki MGallery by Sofitel wprowadza się na Leicester Square w Londynie

2018-01-10, 09:54:52

Ten luksusowy, butikowy hotel jest doskonałą bazą wypadową do odkrywania atrakcji Londynu wraz z jego słynnymi teatrami i sklepami. Victory House znajduje się w odległości krótkiego spaceru od Soho, Covent Garden, Piccadilly Circus i St. James's, dzięki czemu jego goście mogą podziwiać najbardziej imponujące zabytki stolicy, w tym Pałac Buckingham i Westminster. Hotel znajduje się w odległości krótkiego spaceru od londyńskich centrów kulturalnych, takich jak National Gallery, National Portrait Gallery i Somerset House oraz najlepszych londyńskich teatrów, a także bardziej kameralnych galerii sztuki.

Victory House, London Leicester Square oferuje 86 stylowych i nowoczesnych pokoi, w tym 9 w pełni dźwiękoszczelnych apartamentów, tworzących zaciszną przystań w tętniącej życiem londyńskiej dzielnicy filmowej. Dzięki niezrównanemu widokowi na Leicester Square, każdy pokój oferuje także bezpośredni luksusowy i niezapomniany widok na odbywające się uroczystości związane z premierami filmowymi. ##

Zaprojektowane przez znanych architektów z firmy Michaelis Boyd, wnętrza hotelu odzwierciedlają bogatą historię kina rozwijającego się w tych okolicach. W każdym pokoju znajdują się filmowe ikony lat 50. XX wieku z czarno-białym wystrojem w stylu Art Deco i turkusowymi, szarymi i beżowymi wykończeniami. Portrety gwiazd czarno-białych filmów z lat 50. XX wieku pojawią się na korytarzach hotelowych, a nieme filmy będą wyświetlane w windach i hotelowym lobby. Hotel oferuje także możliwość sfilmowania swojego pobytu w Londynie, który zostanie profesjonalnie przygotowany do stworzenia własnego dzieła.

Na parterze hotelu znajduje się restauracja Petit Bistro, która oferuje dania inspirowane kuchnią francuską, przyrządzane na bazie lokalnych produktów i oferowane z towarzyszeniem bogatej listy koktajli. Prowadzona przez założycieli Randall and Aubin, uznanych restauratorów Eda Bainesa i Jamie Poultona, Petit Bistro oferuje eleganckie i nowoczesne dania w nieformalnej atmosferze na śniadania, lunche i kolacje (serwowane w godzinach od 7 rano do 23:00 wieczorem).

Każdy obiekt marki MGallery ma swoją unikalną historię do opowiedzenia i jest głęboko zakorzeniony w lokalnej historii. XIX-wieczna fasada Victory House wykonana z terakoty jest jednym z przykładów bogatego dziedzictwa hotelu i jego statusu niewzruszonej ikony w nieustannie zmieniającej się scenerii Leicester Square. Zaprojektowany i zbudowany przez wiodącego teatralnego dewelopera Waltera Emdena, we wczesnym stylu francuskiego renesansu w 1898 roku, Victory House, wcześniej znany był jako Hôtel de l'Europe, z paryską kameralną restauracją typu brasserie, która w czasach swojej świetności była jednym z bardziej popularnych lokali gastronomicznych na West Endzie.

MGallery zamierza także w najbliższych miesiącach poszerzyć swoją kolekcję o nowe, znakomite hotele, w tym MGallery Doha, Katar; MGallery Tarcin w Sarajewie i MGallery Istanbul, w Stambule w Turcji.


Źródło: AccorHotelswww.hotelinfo24.pl