Carlson Rezidor otworzy hotel marki Radisson Red w Peru

2018-01-10, 09:59:08

Carlson Rezidor Hotel Group podpisał kontrakt na uruchomienie hotelu Radisson Red w Peru. Budowa nowego hotelu w dzielnicy Miraflores w Limie, ma rozpocząć się na początku 2018 roku, a jego otwarcie planowane jest na połowę 2019 roku. 110. pokojowy Radisson Red Miraflores znajdzie się w centrum miasta, w pobliżu sklepów i nadmorskiego nabrzeża.

Marka Radisson Red prowadzi już swoje obiekty w Minneapolis w USA, Brukseli w Belgii, Kapsztadzie w RPA i Campinas w Brazylii. Carlson Rezidor dysponuje również 14. nowymi hotelami Radisson Red, znajdującymi się aktualnie w trakcie budowy. ##

Poza Peru, Carlson Rezidor uruchomił obiekt marki Park Inn by Radisson w São Paulo w Brazylii we współpracy z Atlantica Hotels International. Nowo wybudowany hotel o wartości 20 mln USD - Park Inn by Radisson Santos z 241 pokojami i apartamentami, znajduje się w pobliżu stadionu Vila Belmiro i centrum kongresowego Mendes.

Pierwszym hotelem grupy, wkraczającej na rynek południowoamerykański, był Radisson Red Campinas w Brazylii, który rozpoczął działalność pod koniec sierpnia 2017 r. 185 pokojowy hotel został także wybudowany we współpracy z Atlantica Hotels. Atlantica Hotels prowadzą ponadto w Brazylii, hotele marek: Radisson Blu, Radisson i Park Inn by Radisson.

Carlson Rezidor Hotel Group jest właścicielem i zarządza portfelem 1440 czynnych i pozostających w cyklu inwestycyjnym hoteli, wyposażonych w ponad 230 000 pokoi gościnnych. Grupa jest aktualnie obecna w 115 krajach i terytoriach, gdzie znajdują się hotele jej marek: Quorvus Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson Red, Park Plaza, Park Inn by Radisson i Country Inns & Suites by Carlson. W Carlson Rezidor Hotel Group zatrudnionych jest ponad 95 000 osób. Firma ma swoje siedziby w Minneapolis, Singapurze i Brukseli.


Źródło: Carlson Rezidor Hotel Groupwww.hotelinfo24.pl