Six Senses ogłosił powstanie swojego pierwszego obiektu w Ameryce Południowej

2018-01-10, 10:02:38

Six Senses Hotels, Resorts & Spas zaprezentowała plany swojego najnowszego obiektu. Będzie nim, oferujący wyjątkowe naturalne piękno i niezwykłe wrażenia, Six Senses Formosa Bay w Brazylii.

Znajdujący się w Baia Formosa, co przekłada się na Piękną Zatokę, w stanie Rio Grande do Norte, obiekt usytuowany jest na najbardziej na wschód wysuniętym terytorium Brazylii. Niezwykłe miejsce, które jest częścią Eco Estrela Project, obejmuje prawie 7,5 kilometrowy odcinek plaży nad Oceanem Atlantyckim i zajmuje powierzchnię 2 570 hektarów. W miejscu tym była dawna plantacja kokosów, oddzielona od oceanu bujnym lasem mangrowym, który może obecnie stanowić atrakcyjne miejsce obserwacyjne dla turystów. ##

Przedsięwzięcie pod nazwą Six Senses Formosa Bay zostało zaprojektowane z uwzględnieniem 73 Pool Villas wyposażonych w jedną, dwie lub trzy sypialnie, położonych w północnej części ośrodka, dysponującymi dogodnym dostępem do terenów umożliwiających uprawianie sportów wodnych; 54 domki rodzinne z dwiema i trzema sypialniami, znajdującymi się w centrum posiadłości oraz 58 Six Senses Residences z trzema, pięcioma i sześcioma sypialniami, zajmującymi południową część obiektu.

Obiekt Six Senses Spa Formosa Bay wyposażony będzie w jedno- i dwuosobowe gabinety zabiegowe, łaźnię parową, saunę i łaźnię turecką. Oprócz menu oferującego specjalistyczne zabiegi Six Senses, będzie można także skorzystać z kilku renomowanych brazylijskich terapii proponowanych w ramach programu Six Senses Integrated Wellness, opierającego się na profilaktycznych zasadach medycyny wschodniej i zorientowanego na zachodnie wpływy.


Źródło: Six Senses Hotels, Resorts & Spaswww.hotelinfo24.pl