Hilton debiutuje w nowoczesnym hotelowym wieżowcu w Fuzhou

2018-01-10, 10:06:01

Osoby odwiedzające szybko rozwijające się miasto Fuzhou w Chinach mają teraz dostęp do jednych z najbardziej fascynujących widoków w mieście, wraz z otwarciem Hilton Fuzhou. Hilton Fuzhou, drugi obiekt sieci w nadmorskim mieście, zajmuje piętra: pierwsze, czwarte i od 39 do 55, w wyróżniającym się, charakterystycznym budynku Sandi Lianbang, który jest dogodnie zlokalizowany w kwitnącym regionie Jiangbin, w pobliżu Międzynarodowego Centrum Finansowego Fuzhou i parku Wanglongtai.

Hilton Fuzhou oferuje 331 doskonale wyposażonych pokoi i apartamentów na najwyższym piętrze z sięgającymi od podłogi do sufitu oknami, z których roztacza się zapierający dech w piersiach widok na miasto i rzekę. Łazienki w pokojach, zaopatrzone w zestaw orzeźwiających produktów kąpielowych, wyposażone są w nowoczesne udogodnienia, w tym wolnostojące wanny i prysznice. Pokoje i apartamenty typu executive oferują przywileje Executive Lounge, obejmujące codzienne śniadanie w formie bufetu, podwieczorek i wieczorne koktajle. ##

Oprócz Executive Lounge, Hilton Fuzhou oferuje trzy restauracje, które proponują autentyczne lokalne i międzynarodowe smaki.

Hotel oferuje także zaplecze rekreacyjne obejmujące kryty basen typu infinitive oraz całodobowe centrum fitness z bieżniami, sprzętem do ćwiczeń wysiłkowych i sprzętem do treningu siłowego, gdzie goście mogą ćwiczyć o każdej porze dnia i nocy.

Fuzhou jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w Chinach, przyciągającym dzięki swojej solidnej ekonomii, przyjemnej pogodzie i historii, dużą liczbę osób podróżujących w celach biznesowych i turystycznych" - powiedział Sean Wooden, wiceprezes ds. zarządzania marką sieci Hilton w regionie Azji i Pacyfiku. „Otwarcie drugiego obiektu sieci Hilton w Fuzhou podkreśla nasze zaangażowanie w gwarantowanie firmowych usług Hiltona w miejscach, które są dla naszych gości najważniejsze."


Źródło: Hilton Worldwidewww.hotelinfo24.pl