W Hotels otworzą swój obiekt w węgierskim Budapeszcie

2018-01-10, 10:09:39

Marka W Hotels nawiązała współpracę z firmą Constellation Hotels Holding Ltd. z Kataru, by zadebiutować obiektem renomowanej sieci W Hotels na Węgrzech, wraz z otwarciem hotelu W Budapest. Idealnie usytuowany przy Andrassy Avenue (wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO), hotel znajdował się będzie przy najbardziej luksusowej ulicy handlowej w mieście, naprzeciwko Opery Narodowej.

Położony w samym centrum miasta, przy Alei Andrassy, znanej również jako budapeszteńskie Pola Elizejskie, hotel będzie się mieścić w imponującym Pałacu Drechslera, który zostanie całkowicie odnowiony pod potrzeby nowoczesnego, markowego designu. W Budapest dysponował będzie 162 stylowymi pokojami i apartamentami, w tym apartamentem Extreme WOW, który jest  markową, luksusową wersją Apartamentu Prezydenckiego. Hotel zaoferuje również godne polecenia, najwyższej klasy restaurację i bar, które z pewnością będą dobrze przyjęte przez mieszkańców miasta, jako miejsce spotkań towarzyskich, a także firmowy W Living Room – markową wersję tradycyjnego hotelowego lobby. ##

W hotelu dostępne będą również trzy pomieszczenia spotkaniowo-imprezowe, włącznie z salą Great Room przeznaczoną na uroczystości większej skali, a także ośrodek Away Spa, centrum fitness FIT i basen WET. Goście mogą również spodziewać się obsługi świadczonej zgodnie z markową filozofią Whatever / Whenever.

Odważne i dynamiczne podejście marki W Hotels do własnej koncepcji luksusu, kontynuowane jest w jednym z najbardziej ekscytujących miejsc w Europie Środkowej i Wschodniej", powiedział Carlton Ervin, dyrektor generalny ds. rozwoju sieci Marriott International w Europie. „Podpisanie umowy na uruchomienie tego wyjątkowego hotelu w Budapeszcie odpowiada rosnącemu zapotrzebowaniu luksusowego ruchu turystycznego i stanowi podstawę naszego zaangażowania w rozwój portfela w tym regionie."

Po sukcesie W Hotels w Stambule, Barcelonie, Petersburgu, Londynie, Paryżu i Verbier, W Amsterdam, który został otwarty w październiku 2015 roku, stał się siódmym hotelem marki W w Europie. W Hotels oferuje obecnie na całym świecie portfel 50 obiektów i zmierza do osiągnięcia liczby 75 hoteli do 2020 roku.


Źródło: W Hotels Worldwidewww.hotelinfo24.pl