Nowa jakość noclegu w stolicy austriackich Alp!

2018-02-07, 15:33:29

Innsbruck przez wielu uważany jest za stolicę austriackich Alp. Miasto to jest chętnie odwiedzane przez fanów sportów zimowych, zarówno w zimie jak i w lecie kiedy mogą oni oddawać się swoim pasjom na pobliskim lodowcu. Po kilkunastomiesięcznym remoncie generalnym do ich dyspozycji na początku lutego 2018 roku zostaje z powrotem oddany hostel Marmota.
 
Obiekt należący do krakowskiej spółki Smart Hotels & Hostels oferuje zupełnie nową jakość dla gości szukających komfortowego noclegu w przystępnej cenie. Większość pokoi jest dwuosobowa, wszystkie posiadają szerokie i wygodne łóżka, w pełni wyposażone prywatne łazienki, część biurową oraz darmowy dostęp do bezprzewodowego internetu. Codziennie rano serwowane będą obfite śniadania, a turyści będą mogli także skorzystać z hostelowego baru, sali wspólnej, przechowalni bagażu i sprzętu sportowego oraz suszarki do butów narciarskich i snowboardowych. W obiekcie jest też kilka pokoi w pełni przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiadają one więcej miejsca zarówno w części sypialnej jak i w łazience. ##
 
Hostel znajduje się w spokojnej okolicy tylko 10 minut tramwajem od centrum miasta  w pobliżu słynnego zamku Ambras. Z okien rozpościera się niezapomniany widok na Alpy. Obiekt może służyć jako baza wypadowa zarówno do uprawiania sportów zimowych jak i turystyki spacerowej oraz wspinaczki.
 

Marmota Hostel Innsbruck, Austria

Hostel Marmota
to nie jedyny obiekt należący do Smart Hotels & Hostels, który zostanie otwarty w najbliższych miesiącach. Już niedługo w portfolio spółki pojawi się także kolejny hotel. Będzie on działał pod dobrze znaną z Poznania marką Traffic.


Marmota Hostel Innsbruck, Austria


Źródło: SHH.Travel – 06.02.2018
 


www.hotelinfo24.pl