Pierwsza europejska placówka sieci Virgin Hotels powstanie w Edynburgu

2018-02-12, 06:47:23

Virgin Hotels otworzy swój pierwszy europejski obiekt w stolicy Szkocji, Edynburgu. Hotel mieścił się będzie w zabytkowym kompleksie India Buildings przy ulicy Victoria 1-6 na Starym Mieście, w pobliżu głównego zabytkowego traktu Royal Mile i Zamku. Jego otwarcie planowane jest na rok 2020.

Założyciel grupy Virgin, Richard Branson, powiedział: „Moi dziadkowie pochodzili z Edynburga, Szkotką jest również moja żona Joan, więc kraj ten zawsze zajmował szczególne miejsce w moim sercu. Jest to ważny moment dla sieci Virgin Hotels, ponieważ będzie to jej pierwszy obiekt w Europie, i miejmy nadzieję, że w przyszłych latach dołączy do nich kilka innych. Virgin Hotels została uruchomiona po to, by dokonać inteligentnych zmian w działalności branży hotelarskiej Od ponad 40 lat Virgin zajmuje się kwestionowaniem zastanego status quo i tworzeniem produktów i usług które znacznie podniosą ich jakość".

Virgin Hotels stawiają podróżnych w centrum działań związanych z designem i obsługą. Sam często podróżuję i wiem, czego bym sobie życzył, gdziekolwiek na świecie bym się nie znajdował - bezpłatnego WiFi, braku opłat za anulowanie rezerwacji, możliwości wczesnego meldowania i późnego wymeldowywania się z hotelu, bez żadnych kar. Liczę także na wygodne łóżko, przestrzeń do pracy i miejsce do relaksu oraz najwyższej jakości usługi - Virgin Hotels spełniają te wymagania i oferują znacznie więcej udogodnień, o których nie będę mówił, aby nie zepsuć niespodzianki" - dodał Branson.

Sieć Virgin Hotels otworzyła swój pierwszy hotel w Chicago w 2015 roku i planuje otworzyć kolejne hotele: w Nowym Orleanie, Dolinie Krzemowej i Palm Springs. Hotele w San Francisco, Nashville, Dallas i Nowym Jorku są obecnie w trakcie budowy i mają zostać otwarte w ciągu najbliższych dwóch lat. Virgin Hotel San Francisco będzie jeszcze jednym hotelem, który zostanie otwarty latem tego roku.


Źródło: Virgin Hotelswww.hotelinfo24.pl