Jumeirah uruchamia nową hotelową markę

2018-02-12, 07:00:28

Ekscytująca druga marka ze stajni Jumeirah Group, prowadzącej już nagradzaną, luksusową markę Stay Different, została stworzona w odpowiedzi na ciągły i rosnący trend odkrywania i wzbogacania wrażeń poprzez doświadczenia turystyczne. Zabeel House by Jumeirah będzie szczególnie atrakcyjna dla rosnącej grupy turystów, wywodzących się z szerokiej grupy demograficznej, która chce wzbogacać swoje doświadczenia w trakcie odwiedzania nowych, atrakcyjnych miejsc.

Dysponująca podpisanymi już umowami na hotele w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Królestwie Arabii Saudyjskiej i Wielkiej Brytanii oraz kilkoma pozostającymi w trakcie uzgodnień, Jumeirah Group tworzy eklektyczną kolekcję hoteli pod marką Zabeel House by Jumeirah, koncentrując się na miejscach znajdujących się w centrach interesujących i ekscytujących lokalizacji. ##

Hotele pod nową marką zaoferują znakomitą bazę i niespodziewane dodatkowe udogodnienia, dostępne w ekskluzywnym, nieformalnym otoczeniu. Docelową grupą klientów marki będą zarówno turyści biznesowi, jak i osoby podróżujące w celach rekreacyjnych, które potrzebują odpowiedniej bazy zabezpieczającej ich potrzeby: dlatego też każdy obiekt będzie tak zlokalizowany, aby pomóc gościom w odkrywaniu atrakcji miasta, w którym się znajdą.

Podstawy designerskiego etosu marki Zabeel House koncentrują się na wyjątkowości każdego miejsca. Każdy hotel Zabeel House by Jumeirah oferować będzie elementy wystroju wykonane na specjalne zamówienie, unikalne cechy i detale architektoniczne. Pomimo pozycjonowania w segmencie hoteli ekskluzywnych, marka nie przynależy do konkretnej hotelarskiej kategorii. Ta wszechstronność jest ważnym elementem wizji marki i koncepcji designerskiej określających gościa Zabeel House, jako osobę o ukształtowanym guście i pasjach turystycznych, niezależnie od tego, czy jest to przygoda, wspólne spędzanie czasu, czy poszukiwanie jakiegoś fantastycznego miejsca, w którym można znakomicie się zrelaksować.

Chociaż Zabeel House by Jumeirah jest odrębną i niezależną marką, stowarzyszenie z Jumeirah daje gościom gwarancję niezmiennej jakości i doskonałości usług. Jumeirah Group prowadzi obecnie 19 markowych hoteli w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji.


Źródło: Jumeirah Groupwww.hotelinfo24.pl