Staropolanka oficjalną wodą Europe Sport Power Kraków

2018-02-12, 15:40:04

Woda Staropolanka to oficjalna woda tegorocznego wydarzenia Europe Sport Power, które odbędzie się w dniach 17-18 lutego w Krakowie. Pokazy sportowe, wyśmienite grono zawodników, dla których ćwiczenie mięśni i kształtowanie sylwetki to styl życia oraz promocja aktywności fizycznej dla szerokiej publiczności – to tylko część atrakcji czekających na uczestników targów.

Staropolanka zaprezentuje podczas Europe Sport Power 2018 własne tematyczne stoisko, gdzie będzie można zapoznać się z bogatą ofertą wód mineralnych i źródlanych. Nie zabraknie profesjonalnej obsługi, porad i fantastycznej atmosfery. ##

Staropolanka doskonale dała się poznać ćwiczącym, którzy chętnie sięgają po wersję Sport Desire (woda średniozmineralizowana) czy Staropolankę 2000 (woda wysokozmineralizowana) charakteryzującą się wysoką zawartością wapnia, optymalną ilością magnezu oraz dużą ilością wodorowęglowodanów. To idealna woda dla osób chcących wzmocnić swój organizm oraz zniwelować stres.

Obecność Staropolanki na targach ESP jest kontynuacją działań w branży fitness, dla której firma przygotowała dedykowane pakiety sprzedażowe, które będą prezentowane na naszym stoisku.

Niespodzianką, przygotowaną specjalnie na potrzeby wydarzenia w Krakowie, będzie udział Róży Gumiennej - czołowej zawodniczki kickboxingu (formuła K-1), która opowie o roli wody w treningu. Róża Gumienna na co dzień doktorantka wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego jest specjalistką Teorii Treningu Sportowego, a jej doświadczenia i wiedza mogą być świetną bazą dla wszystkich ćwiczących, zarówno z poziomu zaawansowanego, jak i amatorów, którzy po prostu wiedzą, że zdrowy tryb życia wymaga aktywności i wysiłku. W ostatnim czasie Róża stoczyła świetną i zakończoną sukcesem walkę podczas DSF Kickboxing Challenge 13 pokonując zawodniczkę z Czech. Wszyscy, którzy chcą spotkać się z sportsmenką i przekonać się jak ważny jest mądrze przygotowany trening i spożycie dobrze dobranej wody będą mogli wziąć udział w prezentacji oraz podzielić się własnymi doświadczeniami. Dla aktywnych przygotowaliśmy nagrody.

Staropolanka, słynna woda z Uzdrowisk Kłodzkich, wydobywana w Polanicy od początku XX wieku to marka znana w Polsce i zagranicą. Woda o różnym stopniu mineralizacji - idealna kompozycja minerałów znajduje uznanie zarówno u ludzi aktywnych fizycznie, jak również u osób szukających szczególnych walorów smakowych. Staropolanka wspomaga ogólny rozwój, dbałość o figurę, poprawia samopoczucie i dodaje energii. Jej moc i wyjątkowe zalety to świetne uzupełnienie dla treningu sportowego.

Staropolanka w Krakowie – 17-18 luty, Europe Sport Power 2018. Stoisko: hala H2, nr. 2.13


Źródło: Staopolanka.pl – 09.02.2018www.hotelinfo24.pl