Kempinski instaluje się w Singapurze

2018-06-11, 06:42:13

Kempinski Hotels informuje o planach otwarcia Capitol Kempinski Hotel Singapore w Capitol Singapore, pierwszym luksusowym obiekcie lifestylowego dziedzictwa w dzielnicy Civic District, którego właścicielem i zarządcą jest spółka Perennial Real Estate Holdings Limited z Singapuru.

Składający się z trzech zabytkowych budynków, Capitol Singapore mieści najwyższej jakości centrum handlowe Capitol Piazza, spektakularny Capitol Theatre, luksusowy Capitol Eden Residences i Capitol Kempinski Hotel Singapore. ##

Cieszące się bogatą historią i żywymi wspomnieniami, te starannie odrestaurowane, charakterystyczne budynki stanowią we współczesnym Singapurze doskonałą scenę dla kulturowego renesansu. Sam hotel to klejnot w stylu art deco, mieszczący się w odrestaurowanym Capitol Building i Stamford House, ze 157 pokojami i apartamentami. Swoje miejsce znajdzie tu również wiodąca międzynarodowa restauracja prowadzona przez zdobywcę gwiazdek przewodnika Michelin.

Bernold O. Schroeder, wiceprezes zarządu Kempinski Hotels, powiedział: „Singapur jest jednym z najbardziej ekscytujących miejsc na świecie, mieszanką przeszłości z przyszłością, co czyni go idealnym etapem dla naszej dalszej ekspansji w Azji. Kempinski Hotel Singapore przyciągnie zarówno singapurczyków, jak i międzynarodowych turystów, jako „całkowicie nowe, stare markowe miejsce”, łączące najlepsze atuty miasta-państwa z energią, kreatywnością i przedsiębiorczością współczesnego Singapuru."

Włączenie Capitol Kempinski Hotel Singapore do portfolio sieci Kempinski jest kontynuacją ekspansji firmy w Azji, której kolejnym elementem będzie również Apurva Kempinski Bali. Ten wyjątkowy obiekt w Singapurze pielęgnuje długą tradycję sieci znanej z grand hoteli i miejsc kulturowego dziedzictwa, do których należą między innymi:  Hotel Vier Jahreszeiten Kempinski w Monachium, zbudowany za panowania króla Maksymiliana II Bawarskiego; Emirates Palace w Abu Dabi, jeden z najbardziej majestatycznych hoteli, jakie kiedykolwiek zbudowano; Hotel Adlon Kempinski, usytuowany naprzeciwko Bramy Brandenburskiej w Berlinie; Siam Kempinski Hotel Bangkok oraz oddany ostatnio do użytku - Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana, pierwszy pięciogwiazdkowy luksusowy hotel na Kubie, położony w samym sercu Starej Hawany, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.


Źródło: Kempinski Hotelswww.hotelinfo24.pl