MarBella Nido startuje w Grecji

2018-06-11, 06:45:40

Usadowiony w południowo-wschodnim zakątku Korfu w miejscowości Agios Ioannis Peristeron, tuż obok swojego siostrzanego hotelu MarBella Corfu, MarBella Nido jest nowo wybudowanym obiektem przeznaczonym wyłącznie dla osób dorosłych. Nazwa hotelu wywodząca się z włoskiego określenia oznaczającego „gniazdo”, całkowicie odpowiada jego zacisznemu, intymnemu otoczeniu. ##

MarBella Nido oferuje 70 indywidualnie zaprojektowanych junior suites, luksusowych apartamentów i domków, wszystkie ze wspaniałym widokiem na połyskujące wody Morza Jońskiego. Wszystkie kwatery, poczynając od apartamentów typu junior suite, po luksusowe domki z własnymi basenami, oferują luksusową elegancję. Wszystkie pomieszczenia zainspirowane naturalnym środowiskiem, uzupełnione są eleganckim wystrojem, nowoczesnymi udogodnieniami i zapierającymi dech w piersiach widokami krajobrazu oraz morza.

Ten nowy, luksusowy obiekt pozostaje wierny dziedzictwu Korfu. Wszystkie apartamenty i domki urządzone są w nowoczesnym stylu i utrzymane w neutralnej kolorystyce, a ich wnętrza zdobią stylowe, eleganckie meble oddające typową lokalną estetykę wyspy Korfu.

Goście zostaną powitani w pokojach i apartamentach, które zapewniają prywatność, relaks i komfort. Ponadto wiele apartamentów, w tym grand terrace junior suites i deluxe junior suites, wyposażone są we własne tarasowe jacuzzi, a także stylowe leżaki, stół i krzesła.

Wino i posiłki w prawdziwie marbellańskim stylu oczekiwać będą na gości w San Giovanni Restaurant i restauracji a la carte - Apaggio Gourmet, gdzie będzie się można delektować szeregiem autentycznych i świeżych dań kuchni greckiej i włoskiej. Luksusowy nadmorski hotel zaoferuje również bezpośredni dostęp do nieskazitelnie czystej, w pełni wyposażonej w leżaki i parasole, plaży. Goście będą mogli popływać w krystalicznych wodach Morza Jońskiego lub skorzystać z możliwości uprawiania sportów wodnych, dostępnych w hotelu.


Źródło: MarBella Nidowww.hotelinfo24.pl