Dekpol na największej konferencji dla inwestorów WallStreet

2018-06-11, 12:59:39

W Karpaczu odbyła się konferencja dla inwestorów indywidualnych WallStreet – największe tego typu wydarzenie w kraju. Dekpol jako Partner wydarzenia zaprezentował swoje wyniki, realizowane i planowane inwestycje, między innymi kompleks Lazur Resort, który powstanie na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. Przedstawiciele Spółki wzięli również udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym inwestowania w sektorze condo.

W dniach 25-27 maja w Karpaczu odbyła się konferencja dla inwestorów WallStreet – największe tego typu wydarzenie w kraju. Swoje stoisko w trakcie wydarzenia miała okazję zaprezentować spółka Dekpol S.A. Obecni w Karpaczu inwestorzy mogli zaznajomić się z bieżącą ofertą Spółki oraz poznać jej dotychczasowe wyniki. W trakcie konferencji zaprezentowano także nowe, planowane inwestycje Dekpol, miedzy innymi kompleks Lazur Resort, który powstanie na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. Podczas zorganizowanego przez Dekpol panelu dyskusyjnego uczestnicy konferencji mieli natomiast szansę pogłębić swoją wiedzę dotyczącą inwestycji w condohotele i dowiedzieć się więcej szczegółów na temat obiektów wybudowanych przez spółkę, jak i planowanych inwestycji. W panelu uczestniczyli Dyrektor ds. Marketingu Dekpolu Dariusz Radtke oraz Członek Zarządu Spółki, Sebastian Barandziak.

Nasz udział w konferencji oceniamy jako bardzo udany. Cieszymy się, że mogliśmy nie tylko przybliżyć uczestnikom wydarzenia ofertę spółki, ale także wziąć udział w owocnej debacie na temat inwestowania w condohotele – komentuje udział w konferencji Dariusz Radtke.

Konferencja WallStreet to najważniejsze spotkanie inwestorów indywidualnych oraz podmiotów związanych z rynkiem kapitałowym w tej części Europy. Jest ona organizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych od ponad 20 lat. W trakcie bieżącej, 22-giej edycji, uczestnicy mieli okazję posłuchać wystąpień 40 prelegentów – ekspertów w dziedzinie inwestycji z różnych branż. Podczas konferencji wystąpili m.in. Leszek Czarnecki oraz Prezes Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Marek Dietl. Wydarzenie zwieńczył koncert Anity Lipnickiej & The Hats.


Źródło: Dekpol.plwww.hotelinfo24.pl