Radisson Collection wita w swoim portfelu historyczny gruziński obiekt w Tsinandali

2018-06-26, 13:57:28

Radisson Hotel Group z zadowoleniem informuje o podpisaniu umowy na pierwszy hotel marki Radisson Collection w Europie Wschodniej i Rosji. Tsinandali Estate, A Radisson Collection Hotel otworzy swoje podwoje w październiku 2018 roku w legendarnym winiarskim regionie Kachetia, w Gruzji.

Wierny pionierskiemu etosowi Radisson Collection, Tsinandali Estate wyznaczać będzie nowy standard jakości w tym kraju. Będący modelem lokalnie inspirowanego, współczesnego designu, obiekt zainicjuje popularyzację bogatej historii Tsinandali i zbuduje profil regionu, jako nowej, atrakcyjnej lokalizacji turystycznej. ##

Ten wyjątkowy hotel położony jest pośród wspaniałych, własnych winnic Tsinandali, należących do najlepszych w regionie słynącym z różnorodności win. Tereny hotelu sąsiadują także z zabytkowym 18 hektarowym parkiem, położonym w niewielkiej odległości od Muzeum Pałacu Tsinandali księcia Aleksandra Czawczawadze – pomnika ku czci założyciela gruzińskiego romantyzmu i ważnej atrakcji kulturalnej.

Hotel zaoferuje 141 stylowych pokoi i apartamentów oraz szereg wyjątkowych udogodnień. Należeć będą do nich basen na dachu z widokiem na linię horyzontu, z oszałamiającymi widokami Kaukazu; energetyzujące hotelowe spa; ekscytująca różnorodność restauracji; amfiteatr na wolnym powietrzu, na 1200 gości; specjalistyczne zaplecze spotkaniowe; lądowisko dla helikopterów i - oczywiście - wyłączny dostęp do parku Tsinandali Estate.

Tsinandali Estate, A Radisson Collection Hotel, położony będzie w odległości 104 km od Tbilisi, stolicy Gruzji. Obiekt będzie wyposażony w profesjonalne pomieszczenia MICE, zaprojektowane w gruzińskim stylu przez światowej sławy industrialnego projektanta Ingo Maurera, we współpracy ze słynną gruzińską artystką i rzeźbiarką Tamarą Kvesitadze.


Źródło: Radisson Hotel Groupwww.hotelinfo24.pl