Wtorek 18 Wrzesień 2018

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Nowy użytkownik »

Przypomnij hasło »

Strona główna » ciekawostki » Kayak prezentuje nowe spoty reklamowe z udziałem...

Ciekawostki


Kayak prezentuje nowe spoty reklamowe z udziałem Mattiasa Kluma


Dodano: 2018-02-08

Drukuj

Wyślij


Wyszukiwarka Kayak połączyła siły z Mattiasem Klumem – wielokrotnie nagradzanym fotografem i producentem filmowym. Nowe działania promocyjne pokazują, jak odpowiednie zaplanowanie podróży pozwala maksymalnie wykorzystać potencjał wyjazdu.

Kayak rozpoczął 2018 rok z nową kampanią reklamową, która pokazuje, że planowanie to najważniejsza część każdego wyjazdu, a dzięki pewnemu podejmowaniu decyzji podróżniczych można śmiało wyruszyć w drogę i jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w podróży. Działania promocyjne obejmą emisję spotów w telewizji oraz zintegrowaną reklamę w internecie.Ideę nowej kampanii przedstawia Stefan Petzinger, VP i Dyrektor Marketingu na Europę, Bliski Wschód i Afrykę: „Kayak dostarcza użytkownikom informacje niezbędne do podejmowania najlepszych decyzji dotyczących podróży. Mając pewność swoich wyborów, łatwiej cieszyć się zbliżającym wyjazdem”.

Aby wzmocnić ten przekaz, Kayak nakręcił nowy spot telewizyjny z Mattiasem Klumem, wielokrotnie nagradzanym szwedzkim fotografem i producentem filmowym. Jego zdjęcia pojawiły się między innymi w National Geographic (aż trzynaście razy trafiły na okładkę magazynu), The New York Times i Stern. W pierwszym etapie kampanii, który ruszył 30 stycznia, emitowane są 30-sekundowe filmy pokazujące Mattiasa Kluma podczas pracy, gdy utrwala niesamowite momenty, z bliska fotografując dziką przyrodę Południowej Afryki. Oprócz inspirującego spotu z fotografem w ramach kampanii powstały również filmy przedstawiające najpopularniejsze funkcje serwisu: wyszukiwanie hoteli i lotów oraz Prognozę Cen. Reklamy będzie można zobaczyć m.in. w kanałach TVN (TVN24, TVN24 Biznes i świat, TVN Style, TVN Turbo) i Polsat (Polsat 2, Polsat News), w popularnych stacjach filmowych (Ale Kino, AXN, Comedy Central, FOX, Polsat Film, SPI Filmbox) oraz muzycznych, sportowych i tematycznych, m.in.: MTV Polska, Canal+ Sport, Discovery, National Geographic, Food Network czy Domo.

Dla profesjonalistów takich jak Mattias Klum podróże są ciągłą inspiracją do tego, by sięgać wyżej i być najlepszymi w swoich dziedzinach. Nie chodzi jednak o zwyczajne wypady, ale o dobrze zaplanowane, przemyślane wyjazdy, które pozwalają na to, aby za każdym razem podróżować z pewnością oraz jasno określonym celem” – zaznacza Petzinger i dodaje: „Podczas pracy z Mattiasem w Republice Południowej Afryki zobaczyliśmy z bliska, jak ważne jest dla niego odpowiednie planowanie. Aby zrobić idealne ujęcie, musi zadziałać wiele czynników, od posiadania niezbędnego sprzętu pod ręką, po logistykę, transport czy w końcu pogodę. Mattias musi być pewny, że w podróży podejmuje najlepsze decyzje – wtedy może skoncentrować się na swojej pracy i wykonywać ją na 100%”.

Mattias Klum, wielokrotnie nagradzany fotograf i producent filmowy dodaje: „Jestem bardzo podekscytowany współpracą z Kayak. Podróżowanie to kluczowy element mojego życia zawodowego oraz prywatnego. Muszę czuć się pewnie podczas każdego wyjazdu, kiedy staram się łapać unikalne momenty, którymi chcę podzielić się z resztą świata. Nie wyobrażam sobie, by mogło być inaczej. Narzędzia Kayak są niewiarygodnie pomocne podczas planowania i zarządzania podróżami. Dzięki nim już od pierwszej minuty wyjazdu mogę skoncentrować się na tym, co jest dla mnie najważniejsze”.

Nowa reklama jest drugą odsłoną kampanii Kayak Travel Pro prowadzonej w Polsce oraz na wybranych rynkach europejskich. W jej pierwszej części, która rozpoczęła się w grudniu 2017, wystąpił znany snowboardzista Jeremy Jones.

O Kayak

Kayak pomaga milionom podróżników na całym świecie pewnie podejmować decyzje dotyczące podróży. Jako światowy lider wśród wyszukiwarek turystycznych Kayak przeszukuje inne strony i pokazuje informacje potrzebne do znalezienia odpowiednich lotów, hoteli, samochodów na wynajem oraz wczasów. Kayak jest niezależnie zarządzaną jednostką należącą do The Priceline Group. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.kayak.pl.


Źródło: MSLGroup.pl – 05.02.2018


Komentarze:

Zabytkowe jachty na Warmii i Mazurach ...więcej»

Podróże z dziećmi według Emirates ...więcej»

Polska Organizacja Turystyczna i blogerzy promują najpiękniejsze regiony naszego kraju! ...więcej»

Śląskie: Szlak Zabytków Techniki można zwiedzać przez cały rok ...więcej»

Polska oczami youtuberów ...więcej»

Przed nami Wielka Pętla Izerska 2016 ...więcej»

Polska zobacz więcej ...więcej»

Płać i korzystaj - wizerunek Polaków zagranicą ...więcej»

Miasteczko plażowe powraca do Świnoujścia ...więcej»

Działają na rzecz reaktywacji wodnego Szlaku Królewskiego ...więcej»

Piękny Pałac, odremontowany i zaadoptowany na...

2018-06-08, 23:45:01 ~Zbigniew Hanke

Też jak jadę na rower to biorę dużą butelkę cisowianki,...

2018-05-15, 12:57:50 ~Agata

Fajnie, że Koneser będzie miał taką bogatą ofertę...

2018-03-24, 18:12:35 ~Karolina

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Copyright © 2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji