Środa 16 Styczeń 2019

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » ciekawostki » My Emirates Pass powraca na czas lata

Ciekawostki


My Emirates Pass powraca na czas lata


Dodano: 2018-06-14

Drukuj

Wyślij


Tego lata linie lotnicze Emirates dają swoim klientom kolejne powody by odwiedzić Dubaj i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Wszystko dzięki powrotowi My Emirates Pass, ekskluzywnej karty członkowskiej, która daje podróżnym możliwość zapoznania się z wieloma luksusowymi ofertami i zniżkami na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Podróżujący liniami Emirates do Dubaju lub przez Dubaj od 1 czerwca do 31 sierpnia tego roku mogą skorzystać z szeregu promocji w najpopularniejszych lokalach za okazaniem karty pokładowej* i ważnego dokumentu tożsamości.Dzięki My Emirates Pass pasażerom przysługują zniżki w ponad 250 miejscach, także w światowej klasy restauracjach. Wyjątkowe przywileje obejmują także szereg zajęć rekreacyjno-wypoczynkowych, w tym wizyty w ekscytujących parkach rozrywki czy luksusowych spa znajdujących się na terenie miasta. Po raz pierwszy do oferty zniżek dodano również wybrane marki modowe i fitness. Wszystkie oferty w ramach My Emirates Pass można zobaczyć tutaj.

- Korzystanie z My Emirates Pass to najlepszy sposób zwiedzania Dubaju i reszty Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Dubaj jest jednym z najbardziej dynamicznych miast świata, z dużą różnorodnoścą zajęć, które trafią w każde gusta. Dubaj posiada coraz to nowsze atrakcje i światowej klasy udogodnienia, dając podróżującym możliwość odkrycia miasta na nowo, bez względu na to czy jest to ich pierwsza wizyta, czy któraś z kolei - powiedział  Mohammad Al Hashimi, Vice President, Commercial Products Dubai w Emirates.

W słynącym ze słonecznej pogody przez cały rok, najlepszych centrów handlowych i restauracji, pięknych plaż oraz kultowych budynków Dubaju znajdzie się coś dla całej rodziny. Podróżujący do Dubaju mogą wykorzystać kartę My Emirates Pass, aby zwiedzić najnowsze atrakcje miasta, między innymi warty zobaczenia kompleks Dubai Parks and Resorts, w którym mieszczą się trzy parki rozrywki: Bollywood Parks™ Dubai, MOTIONGATE™ Dubai oraz pierwszy w regionie LEGOLAND® Park i park wodny LEGOLAND® Water Park.

Lotnisko Emirates w Dubaju zapewnia bezpośrednie połączenia do ponad 150 miejsc na terenie 6 kontynentów włączając w to najnowsze loty, które zostaną wprowadzone tego lata – Santiago, Chile i London Stansted. Linie mogą się poszczycić znakomitą obsługą międzynarodowego personelu pokładowego złożonego z przedstawicieli 135 krajów mówiących w ponad 60 językach. Emirates oferuje wysokiej jakości produkty w dobrej cenie – wśród nich rozkładane do pozycji leżącej fotele w klasie biznes, największe na świecie wbudowane w fotel ekrany, o przekątnej 13,3 cala w klasie ekonomicznej i ponad 3500 kanałów z rozrywką na żądanie w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice Digital Widescreen.

Pasażerowie podróżujący z dziećmi mogą skorzystać z bogatej oferty dla rodzin, począwszy od przyspieszonej procedury wejścia na pokład na wszystkich lotniskach, poprzez specjalne menu i wybór programów dla dzieci w systemie ice, po wyjątkowe zabawki i zestawy podróżnika Lonely Planet Kids na pokładzie. Program lojalnościowy Emirates Skywards przedstawił niedawno rozszerzoną ofertę My Family, która pozwala członkom rodziny zebrać 100% Skywards Miles naliczanych przy okazji lotów Emirates, a następnie zrealizować nagrodę szybciej niż wcześniej.

Szczegółowe informacje dotyczące linii Emirates, w tym rezerwacji biletów i warunków promocją znajdują się na stronie www.emirates.com.

*obowiązują lokalne warunki promocji


O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 267 szerokokadłubowych maszyn, w tym 14 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Przewoźnik planuje powiększyć ją ponad dwukrotnie do roku 2020. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 262 samolotów o wartości ponad 103 mld dolarów amerykańskich według cen katalogowych.

Linie Emirates obsługują loty w 159 kierunkach w 85 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com


Źródło: MSLGroup.pl – 05.06.2018


Komentarze:

Zabytkowe jachty na Warmii i Mazurach ...więcej»

Podróże z dziećmi według Emirates ...więcej»

Polska Organizacja Turystyczna i blogerzy promują najpiękniejsze regiony naszego kraju! ...więcej»

Śląskie: Szlak Zabytków Techniki można zwiedzać przez cały rok ...więcej»

Polska oczami youtuberów ...więcej»

Polska zobacz więcej ...więcej»

Przed nami Wielka Pętla Izerska 2016 ...więcej»

Płać i korzystaj - wizerunek Polaków zagranicą ...więcej»

Miasteczko plażowe powraca do Świnoujścia ...więcej»

Działają na rzecz reaktywacji wodnego Szlaku Królewskiego ...więcej»

Piękny Pałac, odremontowany i zaadoptowany na...

2018-06-08, 23:45:01 ~Zbigniew Hanke

Też jak jadę na rower to biorę dużą butelkę cisowianki,...

2018-05-15, 12:57:50 ~Agata

Fajnie, że Koneser będzie miał taką bogatą ofertę...

2018-03-24, 18:12:35 ~Karolina

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji