Wtorek 18 Grudzień 2018

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Aktualności hotelarskie z kraju » 5 kroków do wybrania idealnego hotelu

Aktualności hotelarskie z kraju


5 kroków do wybrania idealnego hotelu


Dodano: 2018-06-19

Drukuj

WyślijMercure Kraków Old Town


Wakacje powinny być czasem relaksu i beztroski, a wybór doskonałego hotelu często determinuje cały wyjazd. Jeśli nie chcecie dać się zwieść pięknym opisom i zdjęciom przestrzegajcie tych 5 rad.
 
Lokalizacja

Z jednej strony oczywiste wydaje się to, że warto sprawdzić okolicę hotelu, do którego jedziemy. Ale czy przeglądając oferty hoteli w ciepłych krajach zawsze sprawdzamy dokładnie na co się piszemy? Piękna plaża ze zdjęcia może okazać się oddalona o 3 kilometry, wielki basen ledwo mieści kilka osób, a zatrzymując się w mieście faktycznie może być 20 minut do jego atrakcji, ale samochodem, nie na piechotę. Warto sprawdzić na mapie, gdzie dokładnie znajduje się hotel oraz w jakiej jest okolicy. Czasem nawet luksusowe wnętrza nie nadrobią miejsca, w którym wyjście za drzwi hotelu jest jak zderzenie się z innym światem.Wyżywienie
 
Jedzenie przygotowane z dobrej jakości składników, świeże produkty oraz różnorodność dań to podstawa dobrze działającej restauracji hotelowej. Wraz z ostatnimi trendami coraz więcej osób zwraca uwagę na skład, jakość oraz pochodzenie produktów. Dlatego też należy zapoznać się z ofertą wyżywienia w hotelu i ewentualnie zadać nurtujące nas pytania. Ważne też, aby posiłki były zróżnicowane i każdy znalazł coś dla siebie - w naszych hotelach stawiamy na różnorodność i sezonowość, wprowadzając okresowe karty, a produkty zamawiamy u lokalnych przedsiębiorców, dlatego też mamy pewność podawanych potraw, a cała nasza załoga dba o najwyższy poziom ich smaku – mówi Andrzej Żylski, Szef Kuchni hotelu Novotel Kraków Centrum.  Posiłki w podróży, czy to służbowej, czy na wakacjach są niesamowicie ważne,

Mercure Kraków Old Town

Opinie


Starajmy się nie rezerwować hoteli w przypływie emocji, ważne są nie tylko zdjęcia obiektu i to czy dane miejsce podoba nam się z wyglądu, ale też to czy będziemy się w nim dobrze czuli, a obsługa będzie na najwyższym poziomie. Oceny wystawione przez gości, którzy wcześniej odwiedzili hotel mogą być cenną wskazówką czy jest on miejscem, którego szukamy, czy powinniśmy rozglądać się dalej. Z nich dowiemy się nie tylko tego czy wizja przedstawiona na stronie jest prawdziwa, ale też sporo na temat obsługi, czystości w hotelu i ewentualnej pomocy personelu w razie potrzeby.

Centrum sportowe

Dla osób, które dużo podróżują i starają się dbać o formę bardzo ważna jest możliwość korzystania z siłowni lub innych atrakcji sportowych. Na stronie hotelu powinna widnieć informacja o dostępnych opcjach. Jadąc na wypoczynek sprawdźcie czy basen, o którym mowa jest wystarczająco dobry na trening, lub podróżując z dzieckiem, czy jest oddzielny brodzik. Dzięki temu będziecie spokojniejsi o waszą pociechę, a dziecko na pewno będzie szczęśliwe. Często organizowane są dodatkowe animacje, fitness, lub treningi z trenerem personalnym – taką ofertę wprowadził hotel Novotel Kraków Centrum, chcący pokazać jak ważna jest aktywność fizyczna w życiu każdego człowieka.

Design

Styl w jakim hotel jest stworzony oraz jego wyposażenie powinno pasować osobie, która decyduje się na spędzenie w nim czasu. Niektórzy lepiej czuć się będą w iście królewskich wnętrzach, inni natomiast postawią na skandynawski minimalizm. Wybierając hotel pamiętajmy, że na nasze doświadczenie składają się wszystkie aspekty od obsługi, jedzenia, przez wygląd pokoi, a na lokalizacji kończąc. Każdy z tych czynników jest ważny i dopiero gdy połączymy je w całość będziemy mogli cieszyć się idealnym wyjazdem, nocując w idealnym hotelu.

novotel.com/mercure.com/ibis.com/accorhotels.com


Źródło: 38PR.pl – 14.06.2018
 


Komentarze:

Sun & Snow z nową nadmorską inwestycją w Jastrzębiej Górze ...więcej»

Novotel Poznań Centrum w nowej odsłonie ...więcej»

Ceny nad polskim Bałtykiem. Ile zapłacimy za wakacje? ...więcej»

Selina planuje otworzyć hotel w Warszawie. Jakich nieruchomości szuka? ...więcej»

CBRE: Polska najatrakcyjniejszym miejscem hotelowych inwestycji w Europie Środkowo-Wschodniej ...więcej»

Sposób na puste pokoje poza sezonem ...więcej»

Wielkie otwarcie niskich cen - nowa kampania taktyczna Focus Hotels ...więcej»

Le Regina – najdroższy hotel w Polsce ...więcej»

Poznań: Hotel Blow Up w Starym Browarze ...więcej»

Zielona Góra: Hotel Wellstreet zamknięty po zaledwie kilku tygodniach działalności od oficjalnego otwarcia ...więcej»

Piękny Pałac, odremontowany i zaadoptowany na...

2018-06-08, 23:45:01 ~Zbigniew Hanke

Też jak jadę na rower to biorę dużą butelkę cisowianki,...

2018-05-15, 12:57:50 ~Agata

Fajnie, że Koneser będzie miał taką bogatą ofertę...

2018-03-24, 18:12:35 ~Karolina

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji