Piątek 18 Styczeń 2019

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Artykuły serwisu

Artykuły serwisu


Wewnętrzne kradzieże w przemyśle hotelarskim

60 % pracowników nigdy nie dopuści się kradzieży na szkodę szefa30 % dopuści się kradzieży przy nadarzającej się okazji10 % znajdzie sposób na dokonanie kradzieży w każdych okolicznościachPrzez zbyt długi okres przemysł... więcej»

Słuchaj swoich gości i zamieniaj Nie na Tak

Czy korzystałeś kiedyś z usług hotelu lub jadłeś w restauracji, gdzie personel i kierownictwo byli takim formalistami, że nie byłeś w stanie dostać tego, czego sobie życzyłeś? Jestem pewna, że wszyscy tego... więcej»

Efektywnie zarządzaj reputacją swojego hotelu w XXI wieku

Dawno minęły czasy prywatnego charakteru skarg kierowanych przez gościa wobec hotelu. Narodziny mediów typu Web 2.0 przeniosły skargi gości na forum publiczne w internecie, co oznacza że reputacja hotelu znajduje... więcej»

Transformacja nie usatysfakcjonowanych klientów w zadowolonych gości

Analizując dossier niektórych gości odkrywamy, że doświadczyli oni określonych kłopotów w trakcie różnych pobytów, a jednak mimo tego, w dalszym ciągu wybierają ten sam hotel na miejsce swojego zakwaterowania.... więcej»

Jak stworzyć atrakcyjną zawartość strony w internecie via media społecznościowe – Część 1 z 4: Blogi

W miarę jak coraz więcej turystycznych marek, małych i dużych, boryka się z mediami społecznościowymi, staje się oczywistym, że większość korporacyjnych strategii wobec tych mediów dzieli się na 3 kategorie –... więcej»

Potęga podziękowania

Następnym razem kiedy zostaniesz dobrze obsłużony powiedz dziękuję! Efekty mogą być magiczne. Możesz nazwać mnie staromodnym, albo modnym, ale możesz równie dobrze zdecydować o tym później biorąc pod uwagę... więcej»

Procedury operacyjne: Przyjmowanie rezerwacji przez telefon

Wymóg: Przeczytaj najpierw instrukcję: Jak przyjmować telefoniczne rezerwacje. Da ci to lepszą orientację teoretyczną potrzebną do zrozumienia tego praktycznego przewodnika.Dyskusja: Dla pracownika recepcji... więcej»

Przykłady uprzejmości ze strony personelu bezpieczeństwa lotniczego TSA

Jako osoba często podróżująca, średnio ponad 100,000 mil na rok, przez około 20 lat, we wczesnych latach mojego życia zawodowego byłem przekonany, że absolutnie najcięższą pracę w przemyśle turystycznym ma osoba... więcej»

Materiał szkoleniowy dla gastronomii: Sztuka składania serwetek (VIDEO)

Składanie serwetek to doskonały i prosty sposób, w jaki kelner może zadziwić gości.  Bardzo łatwo jest przyswoić sobie tą sztukę poprzez dokładne oglądanie materiału video i ciągłą praktykę. Poniżej... więcej»

TripAdvisor... Najlepsza rzecz od chwili wynalezienia fistaszków. Naucz się, jak z niej korzystać

Zaledwie parę miesięcy temu, pojawiała się ogromna ilość artykułów obwieszczających, że media społecznościowe zrewolucjonizują hotelowy marketing w internecie. No cóż, tak się jednak nie stało. Sama tylko myśl... więcej»

Doprowadz do powtarzalności i normalizacji zadań w hotelowym housekeepingu

Pytanie: Mój obiekt, będący własnością korporacji, gości wiele grup w tygodniu, ale przygotowanie tych pokoi dla weekendowych gości jest bardzo stresujące. Każda minuta, jaką goście spędzają w moim lobby w... więcej»

Rachunkowość dla obsługi: W jaki sposób uczynić rolę finansów ekscytującą

Uczynienie obsługi dziedziną wyczuwalną dla zarządzających pieniędzmi w jakimkolwiek biznesie hotelarskim jest czynnością kluczową, ale też często niedostrzeganą częścią kultury obsługi. Hotelarscy liderzy mogą... więcej»

W jaki sposób poprawić optymalizację strony internetowej pod kątem pozycjonowania

Największa i najbardziej rozpowszechniona na świecie wyszukiwarka – Google, ustala standardy optymalizacji wyszukiwania stron internetowych, czyli „SEO”. Firma również systematycznie zmienia swój... więcej»

Sześć sposobów wyróżniania swojej marki

Najmniej eleganckim słowem w przemyśle hotelarskim jest „utowarowienie” A skrótowcem? OTA (stowarzyszenie organizacji turystycznych). Oba idą ze sobą w parze - argumentuje wielu hotelarzy. Napędzany... więcej»

Jak budować relacje z klientami

Moja fryzjerka to robi, mój weterynarz to robi, robi to nawet mój supermarket. O czym mówię? Wszyscy z nich są wspaniałymi fachowcami w budowaniu relacji ze mną, ich klientem.Dlaczego jest to ważne? Pozwala mi to na... więcej»

Poszukuj sposobów na zaskakiwanie swoich gości

Biznes hotelowy to biznes związany z ludźmi, a motywowanie naszych współpracowników do odnoszenia codziennych sukcesów jest podstawowym celem jego kierownictwa. Nasi goście nie oczekują nic więcej. Przyjazny uśmiech,... więcej»

Szkolenie recepcji w zakresie gościnności może wygenerować przyszłe dochody

Jeżeli chodzi o wywieranie pozytywnego pierwszego wrażenia, to rola pracownika recepcji jest bez wątpienia najważniejsza spośród jakichkolwiek innych pracowników hotelu. Dla gości rezerwujących usługi hotelowe przez... więcej»

Trzy rzeczy wymagane od twojej strony internetowej w czasie trzech sekund

Trzy sekundy. Tyle masz czasu na zrobienie pozytywnego wrażenia na kimś, kto otwiera twoją stronę internetową. W rzeczywistości możesz mieć zdecydowanie mniej czasu, aby to osiągnąć. Badania ujawnione przez BBC... więcej»

Duży ruch na stronie www hotelu powodem do radości?

Przedsiębiorcy dokładają wszelkich starań, by strony internetowe ich firm były odwiedzane często i przez możliwie dużą liczbę użytkowników Sieci. Okazać się jednak może, że pomimo dużego ruchu na stronie,... więcej»

10 kroków do sukcesu w mediach społecznościowych dla restauracji i barów

Chociaż nie przypisuję sobie roli jakiegokolwiek eksperta w dziedzinie mediów społecznościowych (moja wiedza polega bardziej na doświadczeniach konsumpcyjnych i opowiadaniu wam o nich) to trzeba przyznać, iż media... więcej»

Materiały szkoleniowe dla kadry zarządzającej w hotelu (VIDEO)

Teraz prezentujemy pięć krótkich filmików z różnych obszarów hotelarstwa  m.in. recepcja, gastronomia, ubiór czy budowanie zespołu. Przedstawione w nich szkolenia prowadzone są przez indyjskich trenerów firmy... więcej»

Jak sobie radzić ze złymi opiniami

W miarę wzrastającej popularności opinii wyrażanych bezpośrednio przez użytkowników, hotelarze mogą zacząć lamentować nad tym, co się o nas mówi w sieci, ale ciągle przecież mamy pełną kontrolę nad naszymi reakcjami.... więcej»

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 (34) 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 »

Materiał szkoleniowy dla gastronomii: Sztuka składania serwetek (VIDEO) ...więcej»

Test dla hotelarzy 8 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Polacy najchętniej spożywają Finlandia Vodka ...więcej»

Test dla hotelarzy 12 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Najwyższy standard wypoczynku – jak dbać o hotelowe materace? ...więcej»

Piękny Pałac, odremontowany i zaadoptowany na...

2018-06-08, 23:45:01 ~Zbigniew Hanke

Też jak jadę na rower to biorę dużą butelkę cisowianki,...

2018-05-15, 12:57:50 ~Agata

Fajnie, że Koneser będzie miał taką bogatą ofertę...

2018-03-24, 18:12:35 ~Karolina

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji