Strona główna » Produkty dla HORECA

Produkty dla HORECA


Komfortowy sen w hotelu

Łóżko to najważniejszy element pokoju hotelowego. Ani elegancki wystrój, ani szeroki wybór kanałów telewizyjnych nie zapewnią takiego poczucia komfortu i zadowolenia, co dobrze przespana noc. Niezależnie od tego,... więcej»

Hotelowe aranżacje marki Sanplast

Klienci korzystają z usług hoteli służbowo oraz w celach prywatnych. Bez względu na cel wizyty, zgodnie oczekują, że hotel spełni wymagania związane z noclegiem, ale jednocześnie zapewni warunki do pełnego relaksu.... więcej»

Guardia – drzwi na straży bezpieczeństwa

Funkcjonalność i nowoczesny design – linia drzwi wewnętrznych Guardia firmy Invado to doskonały element wykończenia hotelowych wnętrz.Drzwi w budynkach użyteczności publicznej powinny cechować się podwyższonym... więcej»

Czysta Przyjemność kąpieli

Wyjątkowe wnętrze można stworzyć tylko dzięki harmonijnemu współgraniu wszystkich elementów. Dlatego też przy wyposażaniu wnętrz coraz częściej poszukujemy rozwiązań kompleksowych.Asortyment marki Sanplast pozwala na... więcej»

Wygoda na blat!

Umywalki nablatowe to efekt nowoczesnych tendencji do łączenia piękna z funkcjonalnością. Idealnie nadają się do indywidualizacji wnętrza każdej łazienki. Nic więc dziwnego, że nieustannie zdobywają kolejnych... więcej»

Nowoczesne szkło dla hotelarstwa i gastronomii

Investland Sp. z o.o.  ma w swojej ofercie szklane talerze i patery na ciastka, owoce i sery.Patery firmy  Investland pełnią dwojaką funkcję tzn. nie tylko doskonale nadają się do aranżacji wnętrz, ale także... więcej»

Oras doceniony za ekologię i jakość

Firma Oras została wyróżniona nagrodą Jakość Roku 2013 w kategorii Ekologia za linię inteligentnej armatury Optima. Jury konkursu, w skład którego wchodzą m.in. przedstawiciele Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji i... więcej»

Bezpieczne drzwi hotelowe

Hotele muszą posiadać wyposażenie, które spełnia określone normy bezpieczeństwa. Jednym z ważniejszych elementów są drzwi. Model Ignis firmy Invado produkowany jest według najwyższych standardów – skutecznie... więcej»

Cegła dla każdego

Tynk, tapeta, farba… a może po prostu cegła? Dzięki płytkom Stegu możemy uzyskać ceglany design w niemal każdych warunkach i w sposób naprawdę nieskomplikowany.Wnętrze w stylu rustykalnym, industrialnym i... więcej»

Materac hotelowy w dobrym stanie

Niezależnie od standardu w jakim utrzymany jest nasz hotel, czystość i higiena to kwestie priorytetowe. Szczególną uwagę powinniśmy poświęcić łóżkom i materacom, które często co noc zmieniają swoich... więcej»

Zadbaj z Karcher o swój hotel i restauracje

Utrzymanie czystości w restauracjach jest szczególnie istotne nie tylko ze względów higieniczno-sanitarnych. Czystość wpływa przecież na dobre samopoczucie i komfort odwiedzających gości – a to cel główny... więcej»

Floover Woven: design już od wejścia

Wykładziny dywanowe Floover dostępne w ofercie firmy Kopp, posiadają unikalne cechy, które sprawiają, że idealnie sprawdzą się we wnętrzach użyteczności publicznej. Są całkowicie wodoodporne oraz jako jedyny produkt... więcej»

SPACE LINE i SPACE MINERAL – brodziki od Sanplast SA

Na rynku dostępne są brodziki o różnych kształtach, kolorach, a także wykonane z różnych materiałów. Modele SPACE LINE i SPACE MINERAL marki Sanplast stanowią odpowiedź na rosnące zainteresowanie nowoczesnymi... więcej»

Podłoga w SPA: CHODZI o komfort

Hydromasaże, sauna, zabiegi zmiennocieplne…tam, gdzie my osiągamy harmonię ciała i ducha, ona narażona jest na ciągłe stresy. Podłoga w SPA musi wykazać się szeregiem cech które sprawią, że odnajdzie się w tej... więcej»

Kaldewei w hotelu Bel-Air

Od roku 1946 ekskluzywny Hotel Bel-Air jest jednym z najbardziej popularnych i lubianych przez gwiazdy Hollywood miejsc odpoczynku. Dzięki swojej bogatej historii oraz panującej tu atmosferze luksusu i elegancji,... więcej»

Tego lata odkryj smaki Finlandia Vodka

Long glass, short glass, cocktail glass … Jak często podczas spotkań z przyjaciółmi zastanawiasz się, jakie szkło dobrać do drinka? Myślisz limonka, listki bazylii, przysłowiowa wisienka… a potem długo,... więcej»

Wysoki połysk w hotelu

Drzwi to bez wątpienia bardzo ważny element wyposażenia każdego hotelu czy restauracji. Wymaga się od nich nie tylko funkcjonalności, ale również atrakcyjnego wyglądu. Drzwi INTERDOOR w błyszczącej okleinie GLOSSA z... więcej»

Nowy odkurzacz z filtrem wodnym Karcher DS 5.800

Jak uchronić się najbliższych przez alergią? Jak zapewnić taki poziom czystości w mieszkaniu, aby nie drżeć, kiedy dziecko bawi się na podłodze? Trzeba odpowiednio odkurzać, a to oznacza wybór właściwego modelu tego... więcej»

Aranżacja nowoczesnej recepcji w hotelach

Współczesne recepcje coraz rzadziej przypominają bezosobowe poczekalnie dla klientów lub partnerów biznesowych. W projektowaniu miejsc, gdzie oczekuje się na zameldowanie w hotelu lub ważne spotkanie biznesowe dąży się... więcej»

Polacy najchętniej spożywają Finlandia Vodka

W 2012 roku Finlandia® Vodka została uznana przez Polaków za wódkę najwyższej jakości oraz najbliższą ideałowi. Według badań przeprowadzonych przez Centrum Badań Marketingowych INDICATOR, jeden z dwóch... więcej»

Karcher jest EKO

Różnorodność jest jedną z licznych zalet urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher, który oferuje nie tylko modele w różnych klasach wydajności, ale także osobne linie produktów. Każda linia urządzeń została oparta na... więcej»

Nowość VOIGT w ofercie dla hoteli i SPA

Firma Voigt, producent profesjonalnych środków utrzymania czystości, poszerzyła swoją ofertę o kolejny produkt dla rynku hotelarskiego: Dezynfekcja VC 550K. Jest to preparat o pełnym spektrum działania: bakteriobójczym,... więcej»

« 1 (2) 3 4 5 6 »

Co powinno znalezć się w pokoju hotelowym? ...więcej»

Łóżko w pokoju hotelowym – na co zwrócić uwagę? ...więcej»

Poduszka na dobry sen ...więcej»

Poradnik inwestora – budujesz hotel, pamiętaj o najważniejszym ...więcej»

Aquacycling: Jak polski fitness zarabia na nowym trendzie z Zachodu? ...więcej»Jak dla mnie program dla lokali gastronomicznych to...

2017-01-18, 08:52:31 ~marek123

Według mnie nie powinno się zlecać tej formy reklamy...

2016-12-08, 14:52:13 ~Karolina

Będę musiała wypróbować te rady jak już otworzę mój lokal....

2016-09-15, 12:05:02 ~karolinad

Jaki zbieg okoliczności! Dwa tygodnie temu zamawiałam u Was...

2016-06-27, 12:52:15 ~MarcelinaKr

Interesujący ten wariacki teścik

2016-01-25, 12:32:47 ~Kumitsu

pewnie

2013-04-24, 16:17:28 ~pewnie

Nie ma nic gorszego. Ci, którzy u nas byli wiedzą, że u nas...

2012-10-29, 09:29:21 ~Hostel Fraszka

Z internetem jest też tzw. drugie dno. Jako nowi w branży ...

2012-06-25, 17:07:11 ~Hostel Fraszka Wrocław

Świetnie napisane!

2012-06-19, 17:37:44 ~uczestnik2

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji