Strona główna » Praca w hotelarstwie » Reservation Agent

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-08-12

Odsłony: 81


Nazwa firmy: Holiday Inn Warsaw City Centre - Pracuj.pl

Holiday Inn Warsaw City Centre to nowy hotel położony w centrum Warszawy posiadający 256 pokoi, którego otwarcie planowane jest na grudzień 2017 r. Holiday Inn® Hotels & Resorts należy do rodziny marek IHG®. Jeśli do nas dołączysz będziesz korzystać z wszystkich możliwości i benefitów, jakie wynikają z przynależności do odnoszącej sukcesy, globalnej firmy hotelarskiej posiadającej ponad 4800 hoteli w 100 krajach na całym świecie. W Holiday Inn szukamy ludzi, którzy są przyjaźni, gościnni i pełni życia; ludzi, którzy zawsze znajdują sposoby na to, aby doświadczenia każdego gościa były jak najbardziej udane.

Reservation Agent


Miejsce: mazowieckie / WarszawaOpis stanowiska:

Specjalista ds. Rezerwacji odpowiedzialny będzie za obsługę klientów hotelu w zakresie:

przyjmowania i wprowadzania rezerwacji do systemu rezerwacyjnego hotelu
aktywnej sprzedaży
sporządzania kalkulacji ofert
sporządzanie ofert zgodnych ze standardami hotelu
rozliczenia pobytu gości oraz wystawiania faktur oraz efektywną współpracę z innymi współpracownikami hotelu

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
pozytywnego usposobienia i doskonałych umiejętności komunikacyjnych
bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
znajomości obsługi komputera, w szczególności: pakietu MS Office
znajomości portali rezerwacji on-line takich jak: booking, expedia, hotelbeds, itp.
znajomości systemów operacyjnych (znajomość systemu Opera będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

Oferujemy pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku, zatrudnienie w ramach umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity w tym zniżki na usługi hotelowe sieci IHG w kraju i za granicą.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim klikając w przycisk aplikowania do 10.09.2017 r.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez UBM Hotel Twarda Sp. z o.o. z siedzibą w 00-831 Warszawa, ul. Twarda 52 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz. 926, ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o prawie dostępu do moich danych osobowych, ich poprawiania i aktualizowania.”Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami


Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją

Copyright © 2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji