Strona główna » Praca w hotelarstwie » Recepcjonistka/Recepcjonista

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-08-12

Odsłony: 196


Nazwa firmy: B&D Hotels S.A. - Pracuj.pl

B&D Hotels S.A. Hotel HP Park Plaza położony jest w centrum Wrocławia, nad Odrą, w cichej i malowniczej okolicy w pobliżu parku oraz najstarszej części miasta - Ostrowa Tumskiego, Rynku i Uniwersytetu, przy trasie wyjazdowej do Poznania i Warszawy. Hotel HP Park Plaza działa na rynku już 17 lat. Czterogwiazdkowy hotel posiada 177 komfortowo wyposażonych pokoi, 5 klimatyzowanych sal oraz Restaurację Panorama serwującą głównie dania kuchni wrocławskiej. Zapewnienie najwyższej jakości usług naszym Gościom jest priorytetem w naszej działalności. Dołącz już dziś do naszego zespołu i kreuj z nami markę HP Park Plaza. Do czterogwiazdkowego hotelu we Wrocławiu poszukujemy profesjonalnych, dynamicznych, zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Recepcjonistka/Recepcjonista


Miejsce: dolnośląskie / WrocławWymagania:

dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem,
uczciwość,
odpowiedzialność,
komunikatywność,
miła aparycja,
zaangażowanie i entuzjazm,
dyspozycyjność,
doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

pracę w prestiżowym obiekcie w międzynarodowym środowisku,
stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę w gronie profesjonalistów.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez B&D Hotels SA z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest B&D Hotels SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Barskiej28/30. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją

Copyright © 2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji