Strona główna » Praca w hotelarstwie » Pracownik Działu Rezerwacji

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-11-14

Odsłony: 71


Nazwa firmy: Airport Hotel Okęcie - Pracuj.pl

Airport Hotel Okęcie To nowoczesny i elegancki, czterogwiazdkowy hotel, mieszczący się niedaleko Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina, w Warszawie. Airport Hotel Okęcie jest idealnym miejscem dla osób ceniących komfort, najlepszą, jakość i profesjonalizm w niepowtarzalnych wnętrzach. Doskonała lokalizacja wybierana jest zarówno przez turystów, jak i klientów biznesowych. Oryginalny wystrój wnętrz przedstawiający historię lotnictwa w nowoczesnym wydaniu podoba się również mieszkańcom Warszawy, którzy bardzo chętnie odwiedzają hotelową restaurację i bar. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu Airport Hotel Okęcie świadczy usługi na najwyższym poziomie, spełniając z sukcesem wszelkie oczekiwania swoich Gości. Airport Hotel Okęcie posiada w swojej ofercie łącznie 265 pokoi i apartamentów, 16 sal konferencyjnych oraz strefę Fitness & Wellness. Zupełnie nowe doznania kulinarne prezentuje Restauracja Mirage ze stacjami live cooking oraz bufetami kuchni międzynarodowej. Restauracja Polska serwuje wyborne przysmaki kuchni polskiej a la carte. Na rozrywkę na najwyższym poziomie przy muzyce na żywo zaprasza Aviator. Nowością jest również Czekolada Café, w której serwisujemy prawdziwa czekolada w towarzystwie autorskich wypieków hotelowych cukierników.

Pracownik Działu Rezerwacji


Miejsce: mazowieckie / WarszawaWymagania:

To właśnie Ciebie szukamy jeśli:

masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz potrafisz o nie dbać,
wykazujesz inicjatywę w pracy i sprawia Ci to przyjemność,
zadowolenie gościa jest Twoją osobistą satysfakcją,
potrafisz wczuć się w sytuację gościa, pomóc mu i znaleźć odpowiednie rozwiązanie,
jesteś osobą przedsiębiorczą i sumienną,
posiadasz silną motywację do samodoskonalenia i rozwoju.

Wymagania:

doświadczenie w pracy w dziale Recepcji lub Rezerwacji w hotelu minimum 1 rok,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
znajomość systemów rezerwacyjnych FIDELIO lub OPERA,
znajomość pakietu MS Office,
otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
silna motywacja, samodzielność, odpowiedzialność, odporność na stres oraz umiejętność organizacji pracy.

Oferujemy:

interesującą i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole,
wpływ na strategię i rozwój firmy,
innowacyjny pakiet szkoleniowo-rozwojowy,
możliwości dalszego rozwoju zawodowego w branży hotelarskiej,
atrakcyjny pakiet wynagrodzeń,
nowoczesne narzędzia do pracy,
opiekę medyczną,
pakiet sportowy.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Koncept 2000 sp. z o.o. z siedzibą w ul. 17 Stycznia 24, 02-146 Warszawa, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Koncept 2000 sp. z o.o. z siedzibą w 02-146 Warszawa przy ul. 17 Stycznia 24. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami


Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją

Copyright © 2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji