Niedziela 19 Sierpień 2018

Nowy użytkownik »

Przypomnij hasło »

Strona główna » Praca w hotelarstwie » E-commerce Manager

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-01-13

Odsłony: 47

Nazwa firmy: HOTELE DIAMENT S.A. - Pracuj.pl

Prężnie rozwijająca się sieć Hotele Diament S.A. poszukuje profesjonalnych, dynamicznych i zmotywowanych kandydatów do pracy na stanowisku:

E-commerce Manager

Miejsce: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska:

odpowiedzialność za strefę e-commerce oraz prawidłowe działanie Channel Manager, Booking Engine
bieżące nadzorowanie systemów rezerwacji
ścisła współpraca z polskimi i zagranicznymi portalami rezerwacyjnymi
aktywne zarządzanie ofertami hotelu w różnych kanałach sprzedaży w celu maksymalizacji przychodów
przygotowanie statystyk/analiz w zakresie sprzedaży
inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań sprzedażowych
opracowywanie krótkoterminowych i długoterminowych strategii sprzedażowych
regularna analiza wyników, popytu i konkurencji oraz dostosowywanie strategii sprzedaży
ścisła współpraca i konsultacje z innymi działami (sprzedaż, recepcja, marketing, ...)
analiza i monitorowanie działań konkurencji
zarządzanie cenami wraz z wyprowadzanie przyszłych działań promocyjnych
przygotowanie planów rocznych, regularna analiza stopnia ich realizacji

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy:

doświadczenie min. 2 letnie w pracy na tym samym lub podobnym stanowisku
wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu finansów, ekonomii lub zarządzania)
praktycznej znajomości kanałów dystrybucyjnych
znajomości programów MC Office, w tym doskonała znajomość arkusza kalkulacyjnego EXCEL
bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych i numerycznych
rozwiniętych zdolności interpersonalnych
samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji
dążenia do wyników, ukierunkowania na realizację celu
innowacyjności i operatywności w działaniu
kreatywności, skrupulatność i zaangażowania w wykonywaną pracę
elastyczności, umiejętności ustalania priorytetów oraz pracy z wieloma projektami
bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych oraz umiejętności pracy w dynamicznym i zmiennym środowisku biznesowym
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się;
wiele wyzwań i ambitnych zadań;
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do przesłania CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.