Wtorek 18 Wrzesień 2018

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Nowy użytkownik »

Przypomnij hasło »

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Technik Audio Video

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-02-11

Odsłony: 64


Nazwa firmy: Renaissance Warsaw Airport Hotel - Pracuj.pl

Chopin Airport Development lider inwestycji okołolotniskowych w Polsce. Spółka jest jednocześnie inwestorem, operatorem oraz administratorem istniejących obiektów, a także inwestycji realizowanych od podstaw. Jako franczyzobiorca współpracuje z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi takimi jak Marriott, Hilton, Best Western, International Hotel Group. Aktualnie poszukujemy do pracy kandydatów na stanowisko:

Technik Audio Video


Miejsce: mazowieckie / WarszawaOpis stanowiska:

Miejsce pracy: Warszawa
Renaissance Warsaw Airport Hotel

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, pod ogólnym kierunkiem i nadzorem Kierownika Działu Technicznego, będzie głównie odpowiedzialna za system AV na obiekcie, przygotowanie sali konferencyjnych pod kątem AV. Poza tym dbanie o stan i bezpieczeństwo techniczne budynku wraz z wyposażeniem, zgodność prowadzonych prac z obowiązującymi przepisami i normami, przygotowanie obiektu do wszystkich kontroli Państwowych i korporacyjnych, związanych z eksploatacją i stanem technicznym budynku Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe i bezawaryjne działanie wszystkich systemów i urządzeń zainstalowanych w obiekcie wraz z wyposażeniem AV. Poszukujemy kandydatów, którzy odznaczaja się wysokim wskaźnikiem empatii, gościnności i zdolności rozwiązywania problemów.

Wymagania:

Profil kandydata:

wykształcenie zawodowe lub średnie
umiejętność montażu systemów audio-video oraz infrastruktury kablowej niestałej
znajomość systemów tłumaczeń i rejestracji dźwięku
znajomość systemów operacyjnych Windows
praca na stanowisku technik AV minimum 4 lata
brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
wysoka kultura osobista i silna motywacja do pracy
umiejętność radzenia sobie w sytuacjach krytycznych i konfliktowych
duża odporność na stres i umiejętność szybkiego reagowania
elastyczność i dyspozycyjność
gotowość do pracy zmianowej, w tym w nocy
mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

pracę w luksusowym 5* hotelu sieci Marriott International;
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
atrakcyjne wynagrodzenie oraz uczestnictwo w hotelowym planie premiowym;
możliwość rozwoju zawodowego w ramach sieci Marriott International w Polsce i zagranicą oraz w ramach spółki Chopin Airport Development;
pakiet świadczeń socjalnych i motywacyjnych (program MultiSport, ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety świadczeń medycznych, dofinansowanie wczasów i posiłków, paczki i bony świąteczne, preferencyjne stawki pracownicze na pobyty w hotelach sieci Marriott Int. na całym świecie);
pracę w stabilnej i prestiżowej firmie oraz pracę opartą na wzajemnym szacunku.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzanego przez firmę Chopin Airport Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 1 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o prawie dostępu do moich danych osobowych, ich poprawiania i aktualizowania."


Chopin Airport Development sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 1, Warszawa
www.chopinad.plInformujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami


Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją

Copyright © 2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji