Wtorek 18 Wrzesień 2018

Nowy użytkownik »

Przypomnij hasło »

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Recepcjonista / Recepcjonistka

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-02-12

Odsłony: 55

Nazwa firmy: Firma: Best Western Plus Hotel Ferdynand ***+ - Pracuj.pl

Best Western Plus Hotel Ferdynand ***+ w Rzeszowie, prowadzi rekrutację na stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka

Miejsce: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska:

Obwiązki:

wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych
przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości
dbałość o pozytywny wizerunek hotelu
wystawianie dokumentów sprzedaży
przyjmowania rezerwacji telefonicznych oraz mailowych
dbałość o wysoki standard obsługi gości
odpowiedzialność za obsługę gościa zgodnie z wytyczonymi standardami
inne prace wynikające z charakteru prowadzonej działalności

Wymagania:

znajomość języka angielskiego
wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i uczciwość
mile widziane doświadczenie w branży
dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
umiejętność pracy zespołowej, dyspozycyjność
wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

stabilną i odpowiedzialną pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość rozwoju zawodowego
pracę w prestiżowym hotelu

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy o przesłanie za pomocą Aplikuj wpisując w tytule maila nazwę stanowiska „ RECEPCJONISTA”.

Wszystkim kandydatom z góry dziękujemy, jednocześnie informując, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Szczegóły dotyczące oferty pracy znajdą Państwo również na stronie www.niza.pl