Piątek 21 Wrzesień 2018

Nowy użytkownik »

Przypomnij hasło »

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Kucharz

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-03-13

Odsłony: 52

Nazwa firmy: Hotel Hampton by Hilton - Pracuj.pl

Hampton by Hilton to wielokrotnie nagradzana marka obsługująca gości zwracających uwagę na wartość oraz jakość. Dzięki 1900 obiektom w 15 krajach na całym świecie mamy wszystko, czego potrzebujesz w trakcie podróży służbowych i turystycznych. Docenisz wysoką jakość zakwaterowania, udogodnienia w pokojach, konkurencyjne ceny oraz przyjazną obsługę. Znajdziesz tu również wiele bezpłatnych dodatków, takich jak darmowe WiFi czy gorące śniadanie w cenie – wszystko to wsparte naszą stuprocentową gwarancją satysfakcji (100% Satisfaction Guarantee™), wzmacniającą nasze zaangażowanie w zapewnianie doskonałej obsługi. Nowootwierający się Hampton by Hilton Warsaw Mokotow poszukuje osób na stanowisko:

Kucharz

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

przygotowanie potraw z karty menu
współpraca z barem hotelowym
zapewnienie czystości naczyń i sprzętu kuchennego
zapewnienie wysokiego poziomu obsługi gości
dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny

Wymagania:

wykształcenie kierunkowe mile widziane
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
otwartość na ludzi
orientacja na klienta
dyspozycyjność i zaangażowanie

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Please, place in your CV the following clause: "I hereby agree for processing my personal data, included in my application for a job, for the purposes of recruitment process, according to the Data Protection Act of 29 September 1997, unified text published in the Polish Journal of Laws (Dziennik Ustaw) of 2002, no. 101, item 926, later amended."

Hampton by Hilton Mokotow
ul. Postępu 7,
02-677 Warszawa
Polska

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami