Niedziela 19 Sierpień 2018

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Nowy użytkownik »

Przypomnij hasło »

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Pokojowa / Pokojowy

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-06-14

Odsłony: 56


Nazwa firmy: 2B Interface Ltd - Pracuj.pl

2B Interface Ltd Brytyjska Agencja rekrutacyjna z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy.

Pokojowa / Pokojowy


Miejsce: ZAGRANICA / Gatwick, Wielka BrytaniaOpis stanowiska:

Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

Opis stanowiska:

Poszukujemy pokojowych do pracy w dobrze prowadzonym i nowoczesnym hotelu. Praca polega na sprzątaniu pokoi, łazienek, słaniu lóżek i wymianie/uzupełnianiu artykułów higienicznych, odkurzaniu oraz innych zadaniach związanych z utrzymywaniu pokoi w należytym porządku. Praca na tzw. swiftach pomiędzy godzinami 7.00 a 21.00.

Wymagania:

Wymagana punktualność i poważne nastawienie do wykonywania obowiązków oraz doświadczenie w sprzątaniu pomieszczeń mieszkalnych, biurowych lub hotelowych. Wymagana podstawowa znajomość angielskiego.

Oferujemy:

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwość pracy na długi okres czasu dla kandydatów spełniających kryteria. Pomagamy w organizacji zakwaterowania. Płatny urlop i wstępne szkolenie.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do 2B Interface ltd z siedzibą w Bedford przy ul. Manton Lane (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami


Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją

Copyright © 2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji