Sobota 04 Grudzień 2021

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Artykuł sponsorowany » Dobry sen w dobrym hotelu

Artykuły serwisu


Dobry sen w dobrym hotelu


Dodano: 2014-11-17

DrukujMaterac kieszeniowy Wenus


Najważniejszym punktem w urządzaniu hotelowych pokoi jest ten dotyczący snu gości. Dobrze spędzona noc to gwarancja, że klient do nas powróci. Wśród propozycji są tradycyjne materace wkładane w ramę ze stelażem, albo hotelowe łóżka kontynentalne.

Ekonomiczne metamorfozy
Jeśli dysponujemy ramami łóżek i stelażami, ale dotychczasowe materace już się wysłużyły i zależy nam na tym, by  w ekonomiczny sposób podnieść komfort snu gości, najwyższy czas wymienić je na nowe. Najpopularniejsze są materace bonnelowe. Ich konstrukcja opiera się na sprężynach z wysokiej jakości drutu, które zapewniają dużą sztywność i trwałość materaca. Jest to wybór optymalny do łóżek pojedynczych. W podwójnych lepiej zastosować dwa oddzielne materace albo droższe modele kieszeniowe takie jak Heros, Afrodyta czy Wenus. W odróżnieniu od bonnelowych, materace kieszeniowe – jak sama nazwa mówi – mają sprężyny ukryte w oddzielnych kieszeniach. Dzięki temu są wyjątkowo sprężyste i dobrze dostosowują się do ułożenia ciała osób o różnej wadze, nie wywołując falowania powierzchni materaca. Jeśli jedna osoba często przewraca się z boku na bok, druga praktycznie tego nie odczuje.

Łóżko kontynentalne
Alternatywą do materacy włożonych w osobną ramę są łóżka kontynentalne. Składają się one z materaca bazowego, materaca właściwego i ramy, do której są zamocowane. Za sprawą kilku warstw sprężystości, zapewniają gościom najlepszy komfort snu, dlatego dobrze sprawdzają się zwłaszcza w hotelach o podwyższonym standardzie, oznaczonych gwiazdkami od trzech wzwyż. Ich zaletą jest optymalne dopasowanie do hotelowych potrzeb. Łóżka kontynentalne mogą mieć różną wysokość nóżek – tu wybór jest naprawdę spory, dzięki czemu bez trudu można zestawić je z wystrojem pokoju i rodzajem podłogi. Ze względów praktycznych dobrze sprawdzają się nóżki wyposażone w kółka, które pozwalają na prostą zmianę aranżacji powierzchni, przestawianie łóżek czy odsunięcie ich, by dokładnie posprzątać. Kupując łóżko kontynentalne trzeba zwrócić uwagę na jakość materacy. Ten bazowy powinien być solidny i wytrzymały, tak by stanowił odpowiednie podparcie pod materac właściwy, od którego w największym stopniu zależy wygodny sen. Możemy go dopasować indywidualnie do potrzeb i możliwości hotelu. Dla tych ekskluzywnych rekomendowane są materace z linii Wellness Comfort Line, którą tworzą trzy modele: Classic, Superior i Dream. Różnią się między sobą, ale wszystkie stanowią gwarancję komfortowego snu i wypoczynku w najlepszych warunkach. Dobrym wyborem będą także modele: Afrodyta, Heros lub Wenus z kolekcji Fabryki Materacy Janpol

Rozwiązanie na medal

Na szczególną uwagę zasługuję łóżko kontynentalne Olaf, które łączy w sobie gwarancję wygodnego snu i prostotę zarządzania hotelową przestrzenią. W inteligentny sposób rozwiązuje bowiem problem dostawek. Osoba, która śpi na dostawce, w przypadku łózka Olaf, samodzielnie nawet się tego nie domyśli. Jest bowiem tak skonstruowana, że po rozłożeniu, razem z łóżkiem górnym, tworzy jedną dużą powierzchnię o tym samym standardzie snu.

Konstrukcja łóżka Olaf oparta jest na metalowym stelażu przygotowanym ze stalowych profili oraz sprężynujących listew. Ogromną zaletą tego modelu jest nieskomplikowana, a co za tym idzie szybka możliwość łączenia i rozdzielania górnego łóżka z dostawką i maksymalne wykorzystanie przestrzeni pod łóżkiem górnym.


Komentarze:

Ucz się u mistrza ...więcej»

Dodatkowe pieniądze w zasięgu ręki ...więcej»

Nowoczesne zarządzanie temperaturą w obiektach noclegowych ...więcej»

Nadeszła era inteligentnego ogrzewania ...więcej»

Floorplanet – różnorodny wybór pokryć podłogowych do hoteli i nie tylko ...więcej»

Pokój hotelowy - definicja, rodzaje, wyposażenie ...więcej»

Standardowe procedury check in i check out w hotelu ...więcej»

Czym jest usługa hotelarska? ...więcej»

Test dla hotelarzy 8 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Test dla hotelarzy 12 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Piękny Pałac, odremontowany i zaadoptowany na...

2018-06-08, 23:45:01 ~Zbigniew Hanke

Też jak jadę na rower to biorę dużą butelkę cisowianki,...

2018-05-15, 12:57:50 ~Agata

Fajnie, że Koneser będzie miał taką bogatą ofertę...

2018-03-24, 18:12:35 ~Karolina

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji