Czwartek 01 Październik 2020

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Informacje z serwisu » Hotel IBB Andersia – luksusowy przystanek...

Artykuły serwisu


Hotel IBB Andersia – luksusowy przystanek dla turystów i biznesu


Dodano: 2020-03-02

Drukuj


Za progiem czterogwiazdkowego Hotelu IBB Andersia kryje się więcej niż tylko możliwość komfortowego noclegu. To doświadczenie luksusu, obietnica kulinarnych podróży i okazja do rozwinięcia skrzydeł w biznesie. Ponadprzeciętne udogodnienia łączą tu siły, aby zapewnić gościom wypoczynek przerastający ich oczekiwania.

 

Hotel IBB Andersia w centrum Poznania jest największą inwestycją grupy IBB Hotel Collection w Polsce. Znajduje się w nowoczesnym wieżowcu Andersia Tower, niedaleko zabytków, teatrów, parków i restauracji. Jego lokalizacja nie jest przypadkowa. Atrakcyjna zarówno pod względem turystycznym, jak i biznesowym, ściśle wiąże się z charakterem obiektu i buduje jego prestiż. Tak hotel w Poznaniu przy Starym Browarze zapewnia wszystkim gościom, bez względu na cel ich podróży, komfortowe warunki do odpoczynku w wygodnej dla nich lokalizacji.

 

Przestrzeń nieprzeciętnego relaksu

 

Każdy, kto zatrzymuje się w hotelu IBB Andersia, może doświadczyć relaksu w niedostępnej na co dzień formie. Nieważne, czy ma za sobą stresującą konferencję, czy wypełniony wrażeniami dzień. W ekskluzywnym SPA z saunarium, basenem i jacuzzi zawsze odnajdzie wymarzone odprężenie.

 

Perspektywę luksusowego wypoczynku roztaczają tu przed gośćmi także eleganckie pokoje i apartamenty w kilku standardach. Wyróżnia je szykowny design, pełne wyposażenie i nowoczesne rozwiązania, jak podgrzewana podłoga czy indywidualnie sterowana klimatyzacja. Dodatkowo w pokojach biznesowych goście mogą wygodnie przygotować się do wystąpienia, a po stresującym dniu odprężyć w fotelu z kawą w dłoni, podziwiając panoramę miasta z najwyższego piętra hotelu.

 

Przystanek biznesowy

 

Jeśli Poznań jest ośrodkiem otwartym na biznes, to właśnie dzięki takim miejscom, jak hotel IBB Andersia, które stwarzają przestrzeń do jego rozwoju. W obiekcie znajduje się duże i nowoczesne centrum konferencyjne z ośmioma eleganckimi salami. Z pełnym profesjonalizmem i dbałością o organizacyjne detale urządza się tu prestiżowe konferencje nawet dla ponad 500 osób, wystawne bankiety, kameralne szkolenia i spotkania biznesowe. 

 

Hotel przy Starym Browarze – Poznań na wyciągnięcie ręki

 

Udogodnienia w czterogwiazdkowym standardzie w połączeniu z lokalizacją w centrum miasta wyróżniają hotel IBB Andersia wśród innych obiektów na mapie Poznania. Goście biznesowi mają tu możliwość organizacji czasu wolnego w ciekawej formie. Turyści znajdują natomiast inspirację do odkrywania najciekawszych atrakcji miasta.

 

Zaledwie kwadrans dzieli hotel od Teatru Polskiego, Muzeum Narodowego i Zamku Cesarskiego z centrum kultury. W podobnym czasie można również dotrzeć do Starego Rynku ze słynnymi koziołkami i Rogalowego Muzeum Poznania. Hotel w Poznaniu obok Starego Browaru zapewnia też szybki dostęp do tego centrum handlowego, które jak w soczewce skupia w sobie kulturalne, biznesowe i codzienne życie miasta. Obiekt IBB Andersia jest zaś nieodłączną tego życia częścią. Otwiera bowiem na biznes i współtworzy turystyczne doświadczenia.

 


Komentarze:

Pierwszy Międzynarodowy Dzień Szkolenia z Housekeepingu – weź udział całkowicie za darmo i bez opuszczania hotelu ...więcej»

Standardowe procedury check in i check out w hotelu ...więcej»

Pokój hotelowy - definicja, rodzaje, wyposażenie ...więcej»

Test dla hotelarzy 8 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Materiał szkoleniowy dla gastronomii: Sztuka składania serwetek (VIDEO) ...więcej»

Test dla hotelarzy 12 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Piękny Pałac, odremontowany i zaadoptowany na...

2018-06-08, 23:45:01 ~Zbigniew Hanke

Też jak jadę na rower to biorę dużą butelkę cisowianki,...

2018-05-15, 12:57:50 ~Agata

Fajnie, że Koneser będzie miał taką bogatą ofertę...

2018-03-24, 18:12:35 ~Karolina

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji