Poniedziałek 24 Czerwiec 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Projekt i wyposażenie » Łóżka i materace hotelowe – postaw na...

Artykuły serwisu


Łóżka i materace hotelowe – postaw na najwyższą jakość


Dodano: 2021-12-13

Drukuj


Powszechnie znanym faktem w branży hotelarskiej jest to, że wyspany klient to zadowolony klient. Dodatkowo taki, który będzie dobrze wspominał pobyt oraz z większym prawdopodobieństwem zdecyduje się ponownie skorzystać z usług. Można powiedzieć, że porządne łóżko jest jednym z głównych czynników decydującym o powodzeniu biznesu. Dlatego warto przyłożyć dużo uwagi do wyboru odpowiedniego łóżka i materaca dla Twojego hotelu.

 

Dostosuj poziom twardości

 

Kiedy wybieramy materac na własny, prywatny użytek sprawa jest prosta. Poziom twardości dobieramy pod nasze preferencje oraz sugerując się ciężarem ciała. Sytuacja komplikuje się, kiedy wybieramy idealny materac do hotelu. Wiemy, że będą na nim spały osoby o przeróżnych preferencjach co do poziomu miękkości oraz o różnorodnej masie ciała, co znacznie przekłada się na komfort. Firmy specjalizujące się w dostarczaniu łóżek i materacy hotelowych posiadają wykwalifikowanych specjalistów, którzy dzięki dużemu doświadczeniu wiedzą, czego oczekują wymagający goście hotelowi. Korzystając z usług polskiej firmy JMB Design, można przedyskutować z ekspertem swoje oczekiwania i odpowiednio skonfigurować ostateczny produkt. Najczęściej wybierane są materace hotelowe Optimal, którego poziom twardości może być zróżnicowany. W przypadku hoteli najlepiej zdecydować się na H2 (średnio twardy) lub H3 (twardy). Dla bardziej wymagających klientów został stworzony ekskluzywny materac Hybryd Plus o wysokości 32 cm i kombinacji sprężyn z dwoma rodzajami pianek (termoelastyczna i HR) dla najwyższego komfortu snu.

 

Wybierz odpowiednią bazę do łóżka kontynentalnego

 

Baza jest bardzo istotnym elementem łóżek hotelowych. Jest to podłoże dla materaca, które tworzy łóżko kontynentalne. Takie łóżka są pozbawione stelaża. Materac zostaje wbudowany w konstrukcję, co daje bardzo duży komfort snu. Zwykle takie łóżka są wyższe od standardowych ze stelażem. Sprawia to wrażenie bardziej solidnego i ekskluzywnego rozwiązania. Jest to istotne udogodnienie dla osób starszych i kobiet w ciąży, dla których wstawanie będzie znacznie przyjemniejsze. W JMB Design istnieje możliwość wyboru bazy, spośród kilku dostępnych propozycji tak, by łóżko było najlepiej dostosowane do potrzeb użytkowników. Wśród najchętniej wybieranych są:

 

  • Baza Simple
  • Baza Komfort
  • Baza Komfort Lux

 

Baza Simple to standardowa opcja często wybierana przez hotelarzy. Jest zbudowana z drewnianej konstrukcji, z bokami z płyty meblowej. Standardowo występuje w wysokości 20 cm.

 

Wersja Komfort natomiast jest wykonana z drewna i płyty mdf. Posiada dodatkowe wzmocnienie na środku dla stabilniejszej podpory oraz zastosowano sprężyn bonellowych o średnicy 2,2 mm. Jest też wyższa od swojej poprzedniczki, ponieważ standardowo ma 28 cm, lecz też może mieć 18 cm zachowując wszystkie parametry.

 

Dla najbardziej ekskluzywnych hoteli JMB Design przygotowało szczególnie zaawansowaną bazę – Komfort Lux. Ta ma identyczną wysokość, co poprzednia. Podwyższony standard wynika z wzmacnianych boków, dzięki czemu podczas wstawaniu lub kładzenia się materac nie zapada się na bokach. Każda z baz posiada szeroki wybór rodzaju i kolorystyki nóg, kółek i systemów łączenia, co umożliwia pełną kontrolę nad ostatecznym wyglądem łóżek.

 

Nie szukaj półśrodków

 

Zadowoleni goście hotelu przekładają się bezpośrednio na zwiększone zyski. Dlatego nie warto szukać oszczędności przy tak istotnym elemencie, jakim są komfortowe łóżka. Najlepsi dostawcy, specjalizujący się w dostarczaniu spersonalizowanych, najwyższej jakości konstrukcji, służą radą, są elastyczni oraz profesjonalni. JMB Design to marka, która ma już ponad 45-letnie doświadczenie w produkcji najwyższej jakości mebli. Wszystkie zamówienia są wykonywane ręcznie i terminowo. Energia wykorzystywana do wytwarzania produktów pochodzi z energii odnawialnej, by zminimalizować szkody dla środowiska naturalnego. Warto rozglądać się za sprawdzonymi dostawcami, dla których wysoka jakość produktów i serwisu jest priorytetem. 

 


Komentarze:

Meble hotelowe - komfort i elegancja dla doskonałego wrażenia gości ...więcej»

Jak zaplanować i zorganizować remont hotelu? ...więcej»

Fotele biurowe Katowice – jak wybrać te najlepsze? ...więcej»

Szkliste piękno - szklane wazony w hotelowym wystroju ...więcej»

Świeczniki kryształowe - elegancki dodatek do hotelowych wnętrz ...więcej»

Standardowe procedury check in i check out w hotelu ...więcej»

Pokój hotelowy - definicja, rodzaje, wyposażenie ...więcej»

Czym jest usługa hotelarska? ...więcej»

Test dla hotelarzy 12 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Test dla hotelarzy 8 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Piękny Pałac, odremontowany i zaadoptowany na...

2018-06-08, 23:45:01 ~Zbigniew Hanke

Też jak jadę na rower to biorę dużą butelkę cisowianki,...

2018-05-15, 12:57:50 ~Agata

Fajnie, że Koneser będzie miał taką bogatą ofertę...

2018-03-24, 18:12:35 ~Karolina

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji