Strona główna » Aktualności hotelarskie z kraju » Orbis jest w modzie!

Aktualności hotelarskie z kraju


Orbis jest w modzie!


Dodano: 2018-03-13

Drukuj

WyślijMagdalena Śliwińska


Moda i design to elementy bliskie tożsamości marki Mercure. Tuż przed Dniem Kobiet, w ramach idei Mercure Fashion odbył się kolejny wyjątkowy pokaz mody, podczas którego w roli modeli i modelek zaprezentowali się pracownicy Orbisu. Profesjonalną choreografię zapewnił ceniony reżyser pokazów - Jarosław Szado.

Orbis, którego strategicznym inwestorem jest AccorHotels, tuż przed Dniem Kobiet przygotował dla swoich pracowników wyjątkowe wydarzenie zorganizowane pod hasłem „Kobiety i mężczyźni w podróży”. Jego najważniejszym punktem był profesjonalny pokaz mody, w którym na wybiegu mieli szansę zaprezentować się pracownicy firmy. W rolę modelek i modeli wcielili się zarówno przedstawiciele polskiego zespołu, jak i reprezentanci Francji i Czech.Dzięki choreografii przygotowanej przez Jarosława Szado, debiutujący w nowej roli modele i modelki, dostarczyli publiczności wspaniałych emocji, a ich pokaz został przyjęty wielkimi brawami.

Agnieszka Dąbrowska

Ideę pokazu podkreślił specjalny showroom przygotowany przez cenioną projektantkę - Annę Drabczyńską, która wcześniej współpracowała już z marką Mercure w ramach cyklu Mercure Fashion Night.

Pracownicy Orbis

W organizację wydarzenia była zaangażowana sieć kobiet pracujących w grupie AccorHotels i Orbis - Women at AccorHotels Generation (WAAG) wspierająca rozwój zawodowy kobiet.

Aldona Gondek, Magdalena Śliwińska

Moda i hotelowy design, czyli Mercure Fashion

Mercure Fashion obejmuje wiele różnych aktywności organizowanych Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, polegających na łączeniu mody i designu w jedną harmonijną całość. Cykl zainaugurowały unikalne pokazy mody pod wspólną nazwą Mercure Fashion Night by… odbywające się we współpracy z utalentowanymi projektantami. Najbliższy z nich odbędzie się w hotelu Mercure Kraków Stare Miasto we współpracy z atelier Mario Menezi. Nie jest to przypadkowe połączenie. Nowoczesność i stylowość prezentowana przez Mario Menezi to wartości, które naturalnie wpisują się w filozofię marki Mercure, stawiającej na niebanalny design wnętrz powstających w harmonii z ludźmi i miejscami.

Monika Bocian, Monika Legieć


W pokazie w roli modelek zadebiutowały Gosia i Iza z zespołu recepcji i służby pięter Mercure Kraków Stare Miasto.

 


 


****
O Mercure

Sieć Mercure grupy AccorHotels zaprasza do wyjątkowych, inspirowanych lokalnie hoteli.
Mercure to jedyna marka hoteli klasy średniej, która łączy siłę międzynarodowej grupy z bezkompromisowym podejściem do jakości oraz ciepłą atmosferą hoteli osadzonych w lokalnej społeczności. Hotele Mercure prowadzone przez entuzjastycznych hotelarzy goszczą podróżujących w celach biznesowych i turystów w wielu miejscach świata. Mercure to ponad 770 hoteli w 61 krajach, idealnie usytuowanych w centrach miast, nad morzem lub w górach.
Grupa AccorHotels to światowy lider w dziedzinie obsługi podróżnych i związanego z tym stylu życia oraz cyfrowych, innowacyjnych rozwiązań, oferujący wyjątkowe przeżycia w ponad 4300 hotelach, resortach i rezydencjach, jak również w ponad 10 000 ekskluzywnych prywatnych rezydencjach na całym świecie.
mercure.com| accorhotels.com

O Grupie Hotelowej Orbis:
Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Europie Wschodniej oferująca ponad 20 500 pokoi w 126 hotelach, Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, MGallery by Sofitel, Pullman, Novotel, Mercure, adagio, ibis, ibis Styles i ibis budget. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe. Od 1997 roku Orbis SA jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorHotels, wiodący na świecie operator hotelowy.

O AccorHotels
AccorHotels jest wiodącą na świecie grupą hotelową działającą na rynku turystyki i usług lifestylowych,  która  proponuje podróżującym innowacyjne rozwiązania cyfrowe. Grupa oferuje wyjątkowe doświadczenia z pobytu w ponad 4200 hotelach, kurortach, rezydencjach i 10 000 najwspanialszych prywatnych domach na całym świecie. AccorHotels  działa w  ponad 100 krajach korzystając ze swojego podwójnego doświadczenia inwestora i operatora hoteli. W portfolio hoteli AccorHotels znajdują się  luksusowe marki o międzynarodowej renomie, takie jak Raffles, Sofitel Legend, SO Sofitel, Sofitel, Fairmont, onefinestay, MGallery by Sofitel, Pullman i Swissôtel, popularne marki hoteli kategorii średniej i marki butikowe takie jak 25hours, Novotel, Mercure, Mama Shelter oraz adagio, jak i cenione marki hoteli ekonomicznych: JO&JOE, ibis, ibis Styles, ibis budget oraz regionalne marki Grand Mercure, The Sebel i hotelF1. AccorHotels oferuje innowacyjne kompleksowe usługi od chwili rozpoczęcia podróży aż do jej zakończenia, czemu służy niedawne przejęcie firmy John Paul - światowego lidera usług concierge.
Dzięki niezrównanemu wachlarzowi marek i swojej bogatej, pięćdziesięcioletniej historii, AccorHotels wraz z międzynarodowym zespołem liczącym ponad 250 000 pracowników realizuje ważną, głęboko zakorzenioną w ich sercach misję – „by każdy gość czuł się mile widziany" (Feel Welcome). Goście cenią sobie możliwość uczestniczenia w jednym z najlepszych na świecie hotelowych programów lojalnościowych – Le Club AccorHotels.  
Grupa AccorHotels aktywnie działa wśród społeczności lokalnych i jest zaangażowana w realizację zadań z zakresu zrównoważonego rozwoju i zobowiązań solidarnościowych poprzez wdrażanie programu  PLANET 21, w ramach którego pracownicy, goście i partnerzy wspólnie przyczyniają się do osiągania zrównoważonego wzrostu.
Akcje Accor SA są notowane na giełdzie Euronext w Paryżu (kod ISIN: FR0000120404) oraz na rynku pozagiełdowym w Stanach Zjednoczonych (kod: ACRFY).  
Informacje i rezerwacja: accorhotels.group lub accorhotels.com Zapraszamy do polubienia nas i śledzenia w serwisach Twitter i Facebook.


Źródło: 38PR.pl – 07.03.2018


Komentarze:

Arkadiusz Wejer z Hotelu Gwiazda Morza. Czym zaskoczy przyszłych gości? O tym opowie w naszej rozmowie. ...więcej»

Sun & Snow z nową nadmorską inwestycją w Jastrzębiej Górze ...więcej»

Novotel Poznań Centrum w nowej odsłonie ...więcej»

Ceny nad polskim Bałtykiem. Ile zapłacimy za wakacje? ...więcej»

Selina planuje otworzyć hotel w Warszawie. Jakich nieruchomości szuka? ...więcej»

Sposób na puste pokoje poza sezonem ...więcej»

Wielkie otwarcie niskich cen - nowa kampania taktyczna Focus Hotels ...więcej»

Le Regina – najdroższy hotel w Polsce ...więcej»

Poznań: Hotel Blow Up w Starym Browarze ...więcej»

Zielona Góra: Hotel Wellstreet zamknięty po zaledwie kilku tygodniach działalności od oficjalnego otwarcia ...więcej»

Piękny Pałac, odremontowany i zaadoptowany na...

2018-06-08, 23:45:01 ~Zbigniew Hanke

Też jak jadę na rower to biorę dużą butelkę cisowianki,...

2018-05-15, 12:57:50 ~Agata

Fajnie, że Koneser będzie miał taką bogatą ofertę...

2018-03-24, 18:12:35 ~Karolina

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji