Czwartek 13 Sierpień 2026

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Aktualnosci hotelarskie ze swiata » Kolejny obiekt marki Hotel Indigo powstanie w...

Aktualności hotelarskie ze świata


Kolejny obiekt marki Hotel Indigo powstanie w Gibraltarze


Dodano: 2018-05-15

Drukuj

Wyślij



Hotel Indigo Gibraltar


IHG (InterContinental Hotels Group), jedna z wiodących na świecie firm hotelarskich, poinformowała o podpisaniu umowy na uruchomienie Hotel Indigo Gibraltar, który funkcjonował będzie w ramach umowy franczyzy zawartej z deweloperem Roquebrook.

Często uważany przez Brytyjczyków, jako dom z dala od domu, Gibraltar oferuje odwiedzającym go turystom odrobinę brytyjskiej kultury przyrosłej do skrawka lądu położonego na południowym wybrzeżu Hiszpanii. Miejsce szczycące się najbardziej spektakularnymi formami krajobrazowymi w południowej Europie, takimi jak The Rock w Upper Rock Nature Reserve oraz słynne naturalne jaskinie, Gibraltar ma wiele do zaoferowania miłośnikom przyrody, a także tym, którzy szukają festiwalowej wrzawy i atmosfery nocnych klubów.



Położony w sąsiedztwie Starego Miasta i zaledwie pięć minut jazdy od międzynarodowego lotniska, hotel oferuje pokoje od strony północnej, wychodzące na hiszpańska stronę i od wschodu z widokiem na historyczne Northern Defenses. Budynek przekształcony z biurowca otrzyma całkowicie zmienioną, nową fasadą i przedłużony dach, tworząc 120 pokojowy Hotel Indigo Gibraltar. Oprócz siłowni, hotel będzie miał również restaurację o renomie unikalnej lokalnej atrakcji gastronomicznej i bar, które będą przyciągać zarówno mieszkańców, jak i gości, serwując inspirowane sezonowo dania.

Tak, jak nie ma dwóch takich samych miejsc, nie ma również dwóch takich samych obiektów Hotel Indigo. Każdy hotel tej marki czerpie inspirację z lokalnego otoczenia, co oznacza, że każdy z nich jest całkowicie wyjątkowy pod względem swojego stylu i wyglądu.


Źródło: InterContinental Hotels Group


Komentarze:

Sieć delikatesów Fauchon otworzy swój pierwszy hotel w Paryżu ...więcej»

Rotana podpisuje umowy na zarządzanie hotelami w Dubaju i Sarajewie ...więcej»

Radisson Blu melduje się w belgijskiej Brugii – Wenecji Północy ...więcej»

Bless Collection Hotels - nowa marka hiszpańskiej Palladium Hotel Group ...więcej»

Radisson Collection wita w swoim portfelu historyczny gruziński obiekt w Tsinandali ...więcej»

Sieć delikatesów Fauchon otworzy swój pierwszy hotel w Paryżu ...więcej»

Radisson Blu melduje się w belgijskiej Brugii – Wenecji Północy ...więcej»

Rotana podpisuje umowy na zarządzanie hotelami w Dubaju i Sarajewie ...więcej»

Bless Collection Hotels - nowa marka hiszpańskiej Palladium Hotel Group ...więcej»

Radisson Collection wita w swoim portfelu historyczny gruziński obiekt w Tsinandali ...więcej»

Piękny Pałac, odremontowany i zaadoptowany na...

2018-06-08, 23:45:01 ~Zbigniew Hanke

Też jak jadę na rower to biorę dużą butelkę...

2018-05-15, 12:57:50 ~Agata

Fajnie, że Koneser będzie miał taką bogatą ofertę...

2018-03-24, 18:12:35 ~Karolina

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji