Czwartek 13 Sierpień 2026

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Aktualnosci hotelarskie ze swiata » Radisson Blu wzmacnia swoją obecność w...

Aktualności hotelarskie ze świata


Radisson Blu wzmacnia swoją obecność w Stambule w nowym centrum biznesowym


Dodano: 2018-06-05

Drukuj

Wyślij



Radisson Blu Hotel, Vadistanbul, Stambuł, Turcja


Radisson Hospitality AB, firma notowana na giełdzie Nasdaq w Sztokholmie, wchodząca w skład Radisson Hotel Group, poinformowała o podpisaniu umowy na uruchomienie hotelu Radisson Blu Hotel Vadistanbul. Hotel powiększy portfolio grupy w Turcji do 23 czynnych i znajdujących się w cyklu inwestycyjnym hoteli, dysponujących 4 400 pokojami. Hotel zostanie otwarty pod koniec 2018 roku w nowo powstającym centrum biznesowym Vadistanbul, położonym w samym sercu Stambułu.

Elie Younes, wiceprezes i dyrektor ds. rozwoju w Radisson Hotel Group, powiedział: „Radisson Blu pozostaje największą, wysokiej klasy ekskluzywną marką w Stambule, a nasz nowy produkt umocni jej wiodącą pozycję w tym mieście. Jesteśmy niesamowicie dumni z uczestniczenia w wizjonerskim projekcie Vadistanbul, który powstał jako inicjatywa joint venture, zawiązana pomiędzy firmami Artaº İnºaat, Invest Eba İnºaat i Evyap - i już dzisiaj uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych, nowo powstających dzielnic mieszkaniowych i handlowych w Stambule."



Radisson Blu Hotel, Vadistanbul będzie miał 195 pokoi i apartamentów. W hotelu znajdzie się standardowa całodzienna i specjalistyczna restauracja oraz kawowy bar. Udogodnienia spotkaniowe obejmą salę balową o powierzchni 600 m2 i ponad 300 m2 powierzchni w salach konferencyjnych i salach narad. Hotel zaoferuje również rozbudowane zaplecze rekreacyjne, w tym ośrodek spa o powierzchni 330 m2 z pięcioma salami zabiegowymi i krytym basenem. W skład obiektów rekreacyjnych wejdą również: siłownia i klub dla dzieci.

Hotel położony jest w sąsiedztwie głównej dzielnicy biznesowej Maslak i naprzeciwko stadionu Turk Telecom Arena, jednego z najważniejszych stadionów sportowych w Stambule. Hotel dysponuje również doskonałą dostępnością, dzięki bliskości autostrady Trans European (TEM), łączącej Europę z Azją, a także połączeniem ze stacją metra Seyrantepe za pośrednictwem jednoszynowej kolejki. Nowo powstający obiekt znajduje się 20 km od międzynarodowego lotniska Stambuł-Atatürk i 30 km od nowego lotniska w Stambule, które ma zostać otwarte również pod koniec 2018 roku.

Vadistanbul to nowoczesny i dynamiczny projekt mieszkaniowy, wyposażony w specjalnie opracowany system transportu jednoszynowego, bezpośrednio połączonym z systemem metra. Radisson Blu będzie zlokalizowany przy bulwarze Vadistanbul, przy którym będzie także zlokalizowane centrum handlowe czwartej generacji, 270 sklepów i biur dla 20 000 osób.


Źródło: Radisson Hotel Group


Komentarze:

Sieć delikatesów Fauchon otworzy swój pierwszy hotel w Paryżu ...więcej»

Rotana podpisuje umowy na zarządzanie hotelami w Dubaju i Sarajewie ...więcej»

Radisson Blu melduje się w belgijskiej Brugii – Wenecji Północy ...więcej»

Bless Collection Hotels - nowa marka hiszpańskiej Palladium Hotel Group ...więcej»

Radisson Collection wita w swoim portfelu historyczny gruziński obiekt w Tsinandali ...więcej»

Sieć delikatesów Fauchon otworzy swój pierwszy hotel w Paryżu ...więcej»

Radisson Blu melduje się w belgijskiej Brugii – Wenecji Północy ...więcej»

Rotana podpisuje umowy na zarządzanie hotelami w Dubaju i Sarajewie ...więcej»

Bless Collection Hotels - nowa marka hiszpańskiej Palladium Hotel Group ...więcej»

Radisson Collection wita w swoim portfelu historyczny gruziński obiekt w Tsinandali ...więcej»

Piękny Pałac, odremontowany i zaadoptowany na...

2018-06-08, 23:45:01 ~Zbigniew Hanke

Też jak jadę na rower to biorę dużą butelkę...

2018-05-15, 12:57:50 ~Agata

Fajnie, że Koneser będzie miał taką bogatą ofertę...

2018-03-24, 18:12:35 ~Karolina

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji