Niedziela 17 Luty 2019

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Aktualności hotelarskie z kraju » Dzieci wiedzą, czego chcą: Pierwszy rok projektu...

Aktualności hotelarskie z kraju


Dzieci wiedzą, czego chcą: Pierwszy rok projektu „Dzieci & Vienna House"


Dodano: 2018-06-12

Drukuj

WyślijPiknik na plaży, zabawa i mnóstwo słońca w weekend pod hasłem Międzynarodowego Dnia Dziecka w Vienna House Amber Baltic w nadbałtyckich Międzyzdrojach na wyspie Wolin © Vienna House


Już od roku mały chochlik Joh towarzyszy dzieciom podczas pobytu we wszystkich hotelach Vienna House. Salki zabaw, plecak odkrywcy, przybory do malowania, hotelowe zagadki i mnóstwo psot i figli z Joh. Dzięki nim dzieci w Vienna House od Francji po Rosję, od polskiego wybrzeża Bałtyku po Las Bregencki w ogóle się nie nudzą. Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka pod koniec maja i na początku czerwca we wszystkich hotelach odbyły się liczne imprezy dla dzieci.

Czego oczekują najmłodsi podczas pobytu w hotelu i co sprawia im największą radość? Vienna House regularnie pyta o to dzieci poprzez skierowaną do nich ankietę. Sugestie od młodych gości to kolorowa mieszanka serdecznych pochwał i niekiedy bardzo kreatywnych propozycji udoskonaleń.
 
Do raczej nietypowych życzeń należy propozycja, aby uzupełnić bufet śniadaniowy o maszynę do lodów”, mówi Rupert Simoner, prezes zarządu Vienna House. „Jednym z życzeń, które szybko spełniliśmy, było więcej dziecięcych kanałów telewizyjnych. Dzieci są wspaniałymi gośćmi i chcemy, aby cudownie spędzały u nas czas. Są szczere, nie „cenzurują” wypowiadanych przez siebie opinii i od razu wyczuwają, czy traktuje się je poważnie, czy też nie. W ramach podziękowania nasi pracownicy dostają nawet małe prezenty, na przykład czekoladę, miły list czy namalowany obrazek. Nie sposób się przy tym nie uśmiechnąć.
 

Gotowanie dla dzieci z Johem w Skykitchen hotelu Vienna House Andel’s Berlin - © Vienna House

Szczególnie chwalone jest zawsze menu dla dzieci w restauracjach i różne zabawy z chochlikiem Joh w hotelu i w mobilnym concierge. W ankietach pojawią się również takie komentarze: „Uwielbiam skakać na łóżku, bo jest super trampoliną”, napisało 9-letnie dziecko.
 

Czeskie hotele Vienna House zorganizowały imprezę z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka na rzecz lokalnej organizacji dobroczynnej dla dzieci chorujących na nowotwory  - © Vienna House

Każde dziecko, które melduje się w Vienna House, otrzymuje oprócz upominku powitalnego możliwość sprawdzenia, czy hotel jest przyjazny dzieciom – w tym celu zakłada maskę Joha i otrzymuje do wypełnienia ankietę. Nie zawsze plany rodziców pozwalają na te zabawy, ale widać, że projekt "Dzieci & Vienna House" jest dużym sukcesem. Świadczy o tym coraz większa liczba pozytywnych opinii rodzin na popularnych internetowych platformach podróżniczych.
 

Między średniowieczem a magią: w obu paryskich hotelach Vienna House Magic Circus i Dream Castle świętowano z pokazami akrobacji, magii, malowaniem twarzy i różnymi zabawami.  - © Vienna House

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka przypadającego 1 czerwca we wszystkich hotelach Vienna House odbyło się wiele różnych imprez.

O Vienna House
W Vienna House liczy się odkrywanie, zdobywanie nowych doświadczeń oraz znajdowanie piękna w prostocie życia. Największa grupa hotelarska Austrii posiada i prowadzi hotele mające własny charakter, ale kierujące się tymi samymi wartościami i jednym wspólnym celem: zachwycaniem gości. Hotele linii Vienna House charakteryzuje ekskluzywny design. Są wśród nich indywidualne hotele miejskie i ośrodki wypoczynkowe, które wyróżniają się ponadczasowym wystrojem i klasą. Vienna House Easy to grupa stylowych hoteli o swobodnej, nieformalnej atmosferze i prostym, świeżym wystroju. Hotele R.evo podkreślają nowy styl życia i czasowość pracy. Firma zatrudnia obecnie 2400 pracowników w dziewięciu krajach. Vienna House jest zarejestrowaną marką spółki Vienna International Hotelmanagement AG. www.viennahouse.com  


Źródło: ViennaHouse.com – 08.06.2018
 


Komentarze:

Arkadiusz Wejer z Hotelu Gwiazda Morza. Czym zaskoczy przyszłych gości? O tym opowie w naszej rozmowie. ...więcej»

Sun & Snow z nową nadmorską inwestycją w Jastrzębiej Górze ...więcej»

Novotel Poznań Centrum w nowej odsłonie ...więcej»

Ceny nad polskim Bałtykiem. Ile zapłacimy za wakacje? ...więcej»

Selina planuje otworzyć hotel w Warszawie. Jakich nieruchomości szuka? ...więcej»

Sposób na puste pokoje poza sezonem ...więcej»

Wielkie otwarcie niskich cen - nowa kampania taktyczna Focus Hotels ...więcej»

Le Regina – najdroższy hotel w Polsce ...więcej»

Poznań: Hotel Blow Up w Starym Browarze ...więcej»

Zielona Góra: Hotel Wellstreet zamknięty po zaledwie kilku tygodniach działalności od oficjalnego otwarcia ...więcej»

Piękny Pałac, odremontowany i zaadoptowany na...

2018-06-08, 23:45:01 ~Zbigniew Hanke

Też jak jadę na rower to biorę dużą butelkę cisowianki,...

2018-05-15, 12:57:50 ~Agata

Fajnie, że Koneser będzie miał taką bogatą ofertę...

2018-03-24, 18:12:35 ~Karolina

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji