Sobota 20 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Specjalista ds. Zakupów

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2016-12-09

Odsłony: 159

Nazwa firmy: KRAKÓW AIRPORT HOTEL SP. Z O. O. - Pracuj.pl

Jesteśmy czterogwiazdkowym Hotelem na najwyższym światowym poziomie. Jednym z trzech Hoteli Hilton Garden Inn na świecie, który otrzymał prestiżową nagrodę HOTEL SUCCESS AWARD przyznaną przez Hilton Worldwide za wybitne osiągnięcia. Z dumą i starannością realizujemy założenia marki Garden Inn, czyli Satisfaction Promise. Mamy 155 komfortowo urządzonych pokoi, 10 sal konferencyjnych, całodobowe Centrum Biznesu. Nasz Hotel położony jest w pobliżu Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków – Balice. Dzięki połączeniu kolejowemu można do nas dotrzeć zaledwie w nieco ponad kwadrans. Obecnie do Naszego Zespołu poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów

Miejsce: małopolskie / Kraków (okolice), Balice (pow. krakowski)

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Zakupów będzie odpowiedzialna za współpracę z dostawcami w zakresie zakupów produktów wynikających z potrzeb Hotelu oraz gospodarkę magazynową.

Do głównych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

Negocjowanie wszystkich warunków zakupu produktów, towarów oraz składanie zamówień i monitorowanie procesu realizacji do momentu dostawy.
Obniżanie kosztów oraz optymalizacja procesów zgodnie z potrzebami Hotelu.
Analizowanie wraz z Kierownikami Działów stanów magazynowych oraz planowanie realizacji dostaw w celu zapewnienia dostępności produktów i optymalizacji zapasów.
Współudział w nawiązywaniu oraz rozwijanie istniejących relacji biznesowych ze strategicznymi dostawcami.
Wyszukiwanie potencjalnych dostawców oraz tworzenie baz dostawców.
Ocena dostawców pod względem jakości, ekonomicznej efektywności zakupów i rzetelności realizowanych dostaw.
Udział w inwentaryzacjach.
Obsługa kasy gotówkowej Hotelu (utargi gotówkowe, zakupy gotówkowe).
Koordynacja procesu ściągania należności od klientów.
Wprowadzanie danych do systemu magazynowego.

Wymagania:

Oczekujemy:

Minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze zakupów.
Mile widziane doświadczenie w zakupach w branży hotelarskiej.
Wiedzy dotyczącej kalkulacji kosztowo-cenowej i opłacalności transakcji zakupowych.
Znajomości procesów planowania, optymalizacji zapasów i gospodarki magazynowej.
Znajomości wskaźników zakupowych.
Znajomości programu magazynowego, mile widziany Materials Control.
Wykształcenia średniego, mile widziane wyższe.
Wysokiego poziomu umiejętności analitycznych i negocjacyjnych.
Samodzielności, rzetelności, terminowości.
Wysokiego stopnia zorganizowania i zaangażowania w pracę.
Biegłej znajomości obsługi komputera, zwłaszcza MS Excel.

Oferujemy:

Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej dla Pracownika oraz członków Jego rodziny.
Zniżki w sieci Hoteli Hilton w ramach Programu Team Member Travel dla Pracowników, rodziny i przyjaciół.
Codziennie wspólne obiady w rodzinnej atmosferze.
Szeroki pakiet socjalny.

Dołącz do nas, a razem odkryjemy świat pełen nowych możliwości.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV i list motywacyjny klikając przycisk Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi Kandydatami. Przesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922, ze zm.)".